Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • l33tus

    csendes tag

    válasz deino #6623 üzenetére

    Mint defy tulaj, csak ajánlani tudom. Ehhez persze hozzátartozik, hogy első okostelefonom, tehát viszonylag tapasztalatlan vagyok. Az elvárásaid közül: Frontkamera nincs, de a kijelző szerintem hibátlan. Amoledes desire-el hasonlítottam már össze, és tényleg nincsenek meg az amoledre jellemző túltelített színek, de szerintem kifogástalan.

    Rootolni 1 mozdulat, proci könnyen és biztonságosan húzható, tehát a minimum 800 mHz nagyon minimum :) Nekem is gigahertzen ketyeg de van aki 1,3-on járatja gond nélkül.

    ROMokat nem ismerem, nem foglalkoztam vele, de ha szolgáltatónál veszed, akkor úgynevezett félbluros telefont kapsz, ami gyorsabb mint a bluros, de persze hiányoznak belöle a blur adta lehetőségek a közösségi hálók könnyű kezelésére. Gyári ROMot könnyű cserélni, kinek mi kell... gyors legyen vagy legyenek facebookos widgetek, stb.

    Ami szerintem a legnagyobb előnye, és az egyetlen indok amiért ennyi pénzt kiadtam telefonért, az az hogy strapatelefon. Nincs az a para, hogy véletlen kiesik a kezedből a telefon egy esős napon, és ha pont tócsába esik, akkor ugrott közel 100k.

    Csak dícsérni, tudom, de a döntés a tied :))

    "mindenki hülye, vagy csak én vagyok helikopter?"

Aktív témák