Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86690432

    törölt tag

    Üdv, esküszöm elolvastam az összefoglalót, választ még sem leltem :D

    App kéne, vagy beállítási tanács :D

    Alapsztori: Céges telefonok kiadva (zömében hozzá nem értő, és néhány kevésbé láma) embereknek. Akárhányszor a kezembe kerül egy telefon változatosabbnál változatosabb "hibákat" produkálnak. (gyorsan merülő akksi, elfogyott mobiladat, lassulás, lefagyás, indokolatlan rezgés...stb) Ezekről rendszerint kiderül, hogy akarva vagy épp kéretlenül telepített appok okozzák. Leírtom, majd minden kezdődik elölről... :(

    A Googel Play-re már gyerekzárat tettem, így onnan letölteni nem tudnak.
    Ismeretlen források telepítése kilőve.

    E kettő mellé gondoltam még valami appot ami blokkol minden nemű telepítést,és egy gyerekzárhoz hasonlóan jelszóval védhető.

    Oka: pl a pc-ről, google play-en keresztül indított letöltést/telepítést simán átengedte a gyerekzár.... Így meg ugyanott tartok, hogy fel telepítenek minden ellenőrizetlen szirtszart, ami meg utána vonzza a kéretlen szemetet is magával :/

    Szóval összességében a lényeg az lenne, hogy használhassák az összes feltelepített appot, de semmilyen újat ne tudjanak letölteni, telepíteni. Se szándékosan, se véletlenül, se sehogyan.

    Kösz előre is :)

  • #86690432

    törölt tag

    válasz Zeki #122536 üzenetére

    "csak drága" funkciók sajnos kilőve céges környezetben :/ Oldd meg. Ingyen, vagy lehetőleg annál egy kicsit olcsóbban. Tegnapra....

    Valaki írta a Parental Controlt, azzal le tudom tiltani a telepítést is? Egyébként az AppLock van fent gyerekzásnak, az engedte át a pc-ről a telepítést :/

Új hozzászólás Aktív témák