Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • crok

    Topikgazda

    válasz kutga #155286 üzenetére

    Nem tudom melyik alternatív klienst ÉS melyik protokollal használtad (POP3 vagy IMAP)* és hogy hogy állítottad be a GMail-t hogy hogy kezelje a törlést.. de nekem ilyen problémám nincs, ajánlom a FairEmail-t, MailDroid-ot, K-9-et, Bluemail-t:

    FairEmail - szintén nyílt forrású (reklámmentes) email kliens, enyhén fizetős kényelmi szolgáltatásokkal
    MailDroid - ingyenes (de nem nyílt) email kliens
    K-9 - ingyenes, nyílt forrású email kliens (Google Play link - csak alig frissül Play-ben de a beta kb. ugyanúgy megy ki mint a GitHub release-ek, használd azt ha a legeslefrissebb verziók kellenek de a Play-ben a beta ugyanaz lesz)
    Blue Mail - ingyenes email kliens, szerintem nagyon jó!

    *IMAP-ot használok és a FairEmail FAQ (153) szerint van beállítva a Gmail:
    a weben belépve a Settings -> Forwarding and POP/IMAP

    When I mark a message in IMAP as deleted:
    Auto-Expunge off - Wait for the client to update the server.
    (az Auto-Expunge on az alapértelmezett)
    - valamint -
    When a message is marked as deleted and expunged from the last visible IMAP folder:
    Immediately delete the message forever
    (Az Archive az alapértelmezett - az a gond)

    És így tökéletesen működik - az említett 4 app biztosan, FairEmail-t használok most főleg.

    [ Szerkesztve ]

    Ha egy hozzászólásomban linket látsz az hasznos referencia, hivatkozás vagy leírás és erősen ajánlott vagy minimum érdemes elolvasni. A Logout bejegyzéseim tele vannak hasznos Android tippekkel-trükkökkel, alkalmazásajánlással..

Új hozzászólás Aktív témák