Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Warter #34861 üzenetére

    Nincs ez túlmisztifikálva, nem arról van szó, hogy most a Shimano vagy a Nevis damil a jobb-e (nem horgászom, csak valami semleges, nem a témához kötődő kellett).
    Az MP4-es Mali-400-ra meg nem feltétlenül csak a hardcore játékosoknak van szüksége, már akár az ilyen Angry Birds szintű játékoknál is adódhatnak problémák (pl. Broadcom SoC és a szaggatós Temple Run esete, pedig papíron a GPU nem volt gyenge, és ez a játék sem épp az erőforrás igényes kategóriába tartozik).

    A másik dolog meg szerencsére 1-1,5-2 éve már általánosan kijelenthető, ha szoftveresen nincs elrontva (vagy ha igen, akkor hamarosan érkezik rá javítás), akkor gyakorlatilag mindegy, hogy mit vesz az ember az olyan feladatokra, mint például a filmnézés vagy böngészés.

Új hozzászólás Aktív témák