Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BullZeye

    veterán

    válasz Csabi1984 #82098 üzenetére

    H96nál S912-vel 3 év alatt nem volt problémám, de ez minden módosítás nélkül elég meleg volt.

    És van egy anime amit hardveres gyorsítás helyett próbál szoftveresen megoldani aminek az eredménye, hogy leszedett burkolattal, új hűtőbordával, felfelé fordítva is 10 perc után eléri a 75°C-ot, és utána akadni kezd gondolom az órajel visszavétele miatt.

    Aktív hűtést nem szeretnék rá.

    Az összes S905x3 ennyire melegszik? Mert ezen a ponton kétlem, hogy más gyártónál jobb hűtőborda lenne rajta, mint az a 40x60x10mm-es amit ráraktam, és mivel burkolat sincs rajta, így a szellőző nyílások sem megoldás.

    Pár hete többen rendeltünk geekbuyingról, többieknél minden rendben? :) (hardveres dekódolásál max 70°C-ig megy fel, azzal nincs bajom)

    Eladó Yuka 1000 robotfűnyíró + sweeper!

  • nfsu17

    veterán

    válasz Csabi1984 #82098 üzenetére

    Nem tudom BullZeye mit csinált a hűtéssel, de úgy néz ki, hogy rosszabb lett, mint a gyári. :D

    Én tudtam nyáron tesztelni, egyedül a 4k60 amúgy ami izzasztja, de 85 fokot még akkor sem láttam. Talán 79 fok volt 20-25 perc után.
    Ugye eleve alig van 4k60 film, szóval nagyon nem is érdemes erre tervezni, persze nem árt.
    Ha ennyire rossz nála a szitu, akkor tegyen alá egy csendes usb-s ventit, legtöbb embernél azért nem ennyire rossz.

    #82099

    Pedig ha ennyi SW dekódolású filmet nézel, akkor vagy valami bika nagy hűtőbordát kell rátenned, vagy aktív pörgetőt alá.
    Azért legtöbb esetben HW dekódolással mennek az anyagok mindenkinél (netflixet kivéve, de a 720p még ott is jó)

    "és még a nyár sincs itt. Szerintem nyáron főtt kukorica helyett főtt boxok lesznek."

    Nem emlékszem, hogy tavaly nyáron egy box is megfőtt volna a topikban ;) , csak pörögtünk a témán.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák