- LG V60 ThinQ 5G - hangoskönyv
- iPhone topik
- Extra erő egy gombnyomásra - Engwe EP-2 Boost
- LG Velvet (4G) - megelőzte a híre
- LG V50 ThinQ Dual Screen - az 5G ára
- Google Pixel topik
- Profi EKG-s óra lett a Watch Fitből
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Milyen okostelefont vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
rocket
nagyúr
válasz
Televan74 #3565 üzenetére
Olyan mint az ATi-nak volt, pedig mar alig vannak eredeti ATi alkalmazottak a cegnel.
Keves annyira rosszul vezetett es szervezett ceg van a vilagon, mint volt az ATi es most az AMD.
ATi eseteben annyiban volt mas a helyzet, hogy a lejtmenet elott (R600) talaltak egy palimadarat akinek jocskan a piaci ar felett sikerult eladni a ceget.
AMD mar a lejtmenet vegen jar, lassan elfogynak a lehetosegek, aztan fillerekert megveszi majd valami Kinai befekteto csoport.
-
odorgg
addikt
válasz
Televan74 #3534 üzenetére
Nem elég egy api, mert a microsoftot nem érdekli a PC gaming. Kell nekik a folyamatos tökön rugdosás, különben nem fejlesztenék a DX-et a büdös életben. Nekik az a jó ha konzolt veszel, meg fizeted a havidíjat, abból van a nagy lóvé.
(#3536) players111
Mi köze a GPU eladásoknak a Mantlehoz? AMD nem Mantlet árul, az csak egy api, vagy használod, vagy nem. Nem adtak ki új hardvert tavaly, érthető hogy csökkent a részesedés. Ahhoz képest nem is sokat.
-
#35434496
törölt tag
-
Milka 78
nagyúr
válasz
Televan74 #2370 üzenetére
A Witcher 3-hoz szerintem mindkét kari karcos lesz az elődökből kiindulva(a mostanival a 2.rész tisztességesen kimaxolható).Amikor megjelent nem volt vga ami kimaxolta volna,butítva meg más sztori...talán a 980 elég lesz az új részhez,de borulátó vagyoketéren.
Dragon Age Mantlis,de mivel az első kettőhöz sem kellet erőgép,így szerintem ehhez sem kell majd.
GTA meg nagy kérdőjel.
Ha ki szeretnéd próbálni akkor mi a kérdés? -
-
Abu85
HÁZIGAZDA
válasz
Televan74 #2370 üzenetére
Nem szerencsés hármas.
A Withcer 3 TWIMTBP, míg a Dragon Age: Inquisition Gaming Evolved.
A GTA5-re nincs adat. Az AMD reklámozza veszettül a Youtube csatornájukon, de tudtommal nincs benne egyik partnerprogramban sem. Szóval olyan semmilyen, de optimalizált játék lesz. -
szasanyi
félisten
válasz
Televan74 #2352 üzenetére
Inkább azt látom problémának, hogy nincs törekvés a különbözőségek csökkentése érdekében. Sőt, az is elképzelhető, hogy ez még nagyobb mértékű lehet. De úgy tűnik, hogy ezt az igényünket nem erőltetik túlzottan, sőt szerintem egyáltalán. Ha más miatt nem is hát a gamer társadalom érdekében kéne, ezzel mintegy kifejezve a nemlétező hálájukat a sok beleölt pénzünkért cserébe.
Lassan az lesz, hogy ha játékot szeretnél venni úgy kell választani mint a konzolok esetében csak nem azt kérdezik Xone vagy PS4? hanem AMD vagy NV? -
szasanyi
félisten
válasz
Televan74 #2342 üzenetére
Pedig lehet jó csere! Alig kisebb teljesítmény amit a 970-nél tuninggal akár be is hozhatsz (miközben még úgy is sokkal kisebb fogyasztás és melegedés lesz), de a kérdés az, hogy mekkora árkülönbözettel tudnád ezt megtenni. Persze benne van a pakliban a kellemetlen coil whine, de az vagylagos és akár másikat is kérhetsz ha nagyon belenyúlnál.
Tehát, hogy érthetőbb legyek: én egy hibátlan 290X-et (ha már meglenne) nem adnék el azért, hogy 970-et vegyek de Te más helyzetben vagy mert gariba éppen cserélik mely során jobb feltételekkel tudnál váltani - ha akarsz. Nem tudom sikerült-e érthetővé tenni mire gondolok... -
Erdei88
veterán
válasz
Televan74 #2338 üzenetére
Nem járnál jobban egy 290X-el? Az árcsökkentést követően egy-két komolyabb model is remek árat kapott
980-at pont nem ajánlanám, mert igencsak megfizeted a "minőséget"
Sajnos az első kártyám nekem is sípolt, a második már tökéletes. Hamarosan lesznek aprón tesztelt káryák, azt érdemes lesz majd megvenni
-
Locutus
veterán
válasz
Televan74 #2191 üzenetére
Egyszer esetleg nézd meg a PH cikkek hangvételét AMD és NV témában... Minden hétre jut 2 cikk, hogy az amd ígymegúgy innovatív, szuperextrahardver, világmegváltás, nvidiánál mehet a roló le, mert a mantle, meg a dxlevelgcn stb. Ez megy évek óta, már minimum a 6900-as széria óta. Papíron.
Aztán jönnek a játékok, és a tényleges eredmények, és valahogy mindig elmarad a nagy vérengzés... sőt...
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- LG V60 ThinQ 5G - hangoskönyv
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- iPhone topik
- Xbox Series X|S
- Extra erő egy gombnyomásra - Engwe EP-2 Boost
- Sony MILC fényképezőgépcsalád
- LG Velvet (4G) - megelőzte a híre
- Milyen TV-t vegyek?
- Autós topik
- További aktív témák...
- RAKTÁRSÖPRÉS!!! - Videókártyák, Monitorok, Notebookok, Stb. - Szaküzletből! Számlával!
- ÁRGARANCIA! Épített KomPhone i5 14600KF 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Apple iPhone 14 Pro 128GB, Kártyafüggetlen,
- Bomba ár! Lenovo X1 Yoga 1st - i7-6G I 8GB I 256SSD I 14" WQHD I HDMI I W10 I CAM I Garancia!
- Bomba ár! Dell Latitude 5400 - i5-8GEN I 16GB I 512SSD I 14" HD I HDMI I Cam I W11 I Gari!
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest