Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomix24

    addikt

    Érdekes topik, de mindenki a saját kariját fogja dicsérrni, ez egyértelmű. Azzal meg nincs előrébb az aki venni akar, de nem tudja mennyi is az annyi két kari között.

    "Még nem létező" dolgokról meg van már elmélkedő fórum mindkét gyártónál. A VS(Versus) szerintem jelenthetne konkrét méréseket is. Van rengeteg gyártó által készített Benchmark, ki lehet írni a beállításokat, és ezáltal könnyen látható egyes karik között a számbeli különbség. Az üres dumánál mindig jobb a tárgyi bizonyítás.

    Én ezzel járulok a Topikhoz:

    MSI 7950 Twin Frozer 70-85.000Ft között lehet kapni 7950-et itt a PH-n. [link] Így könnyű ár/érték arányban nézni a kártyákat.

    Elég jól húzható fajta. Családunkon belül 2 is van.
    Gpu :1250Mhz-en is mehet az enyém, a másik 1350-is jó szellőzés esetén.
    Ram: 1900Mhz gond nélkül mindkettőnél.

    Így 1250/1700-at választottam mérésre. I7-es 2700K-s Cpu-val, hogy ki is legyen hajtva.
    A Benchmarkok letölthetőek nagy részt, illetve ugyanazon pályán mennek végig fixen. Autós játékoknál 3-at érdemes mérni és a középső eredményt berakni. Sok cég más más játéka, tehát kizárt hogy mind AMD-s vagy Nvidiás párti legyen. Azért húzva néztem a teszteket, mert egy kari annyit tud, amennyit stabilan ki lehet hozni belőle.

    Ezen játék tesztek lefuttathatóak bárkinél, érdemes összehasonlítani az kapott eredményeket:

    Sniper Elite V2 Benchmark Alap program beállítás - 1080p (C:\documents\SnipereliteV2)
    1200/1700

    3DMark 11 Basic Edition
    Performance preset

    Far Cry 2 önálló Benchmark
    Beállítások a képen.

    Street Fighter IV önálló Benchmark 1080p - Minden maxon(jobbra szélre állítva), V-sync of egyedül.

    Hitman beépített benchmark - 1080p, minden maxon, képen a beállítások.

    Dirt Showdown / F1.2012 / Dirt 3 - Beépített benchmarkjaik:
    Minden maxon, ultra preset - 1080p - Multisampling 8f16x EQAA


    Ma estig lesz még Metro(beépített bench) / Unigive Heaven / Cat Benchmark is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák