Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Gyuri27 #3616 üzenetére

    Ezért fogalmaztam úgy hogy olyan eszközökkel melyekkel csak jónak látod.., titkon bíztam benne h egy fél percre elragad a fantáziád és nem leszel rest megosztani az ötleteidet. ;]

    (#3617) Apucy01:

    Hidd el nekem, totál alkalmatlan vagyok ilyen jellegű feladatok elvégzésére.
    Akik gyalogBlökit túl direktnek, cselekvőnek találták azok 20perc alatt sírnák tele a fórumot azzal milyen barbár módon végzem ezt a dolgot.

    Példának okáért valaki begépelné h "1060" instant törölném, ha nem értené megkérném rá hogy legközelebb postolás előtt féltucat neuronnál többet szíveskedjem mozgosítani okos fejében.
    Ha gennyes pattanást látok kinyomom, nem simogatom, kenegetem és legfőképp nem kérem meg rá hogy ugyan legyen szíves szívodjon már fel.
    Az ilyen hozzáállás egy fórumon nem járható, tökéletesen alkalmatlan vagyok az ilyesmire.

    Topictársat egyébként nem kötöm a karóhoz, szó sincs róla, ellenségemet nem tolnám vissza ebbe a dologba, egyszerűen csak annyira tipikus volt ami lejátszódott hogy nemlehet nem szóbahozni.
    Nagyon szigorú volt gyalogBlöki, "megfojtotta a topicot".., na most élvezheti a szabadságot és a kötetlenséget mindenki.. :K

    Őszintén.., elnézéseteket kérem de engem ez az egész roppant mód szórakoztat, lehet kétpofára enni ami kifőzésre került! ;]

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák