Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GEIL

    addikt

    válasz envagyok #53944 üzenetére

    Egyet értek...sajnos a celeron nemvolt nagy szám alapon hagyva...maximum tuningolva lehetett használni komolyabb dolgozhoz, de sajnos abban az időben a "teljes értékű" PIII-ak nekem drágák voltak......meg is lepődtem amikor később tudtam szerezni PIII 933-ast és 133 helyett 150 es fsb-vel járatva jobban ment mint amit előtte bármit próbáltam, persze az 512 Sd RAM is 150-en ment vele cas "2-3-2" ben és stabil volt...AGP és PCI is bírta a többletet....sajnáltam is eladni de akkorát fogtam rajta hogy kb 2x annyiért vitték el mint amit ért cakk pakk. :O :o :R viszont Quake3-hoz jó volt és érzésre is stabilabb volt az fps játék közben.....fények meg robbanások és akár 15 játékosnál is stabilabban tartotta az fps-t és a minimum fps főleg 2X annyi lett mint előtte a Celeronnal. :R

    Szóval hiába 20 éves a Quake3 Arena.....mai napig játszom vele és fogok is a jövőben....jó most fullHD 8XAA és 16XAF minden fullon...rakat textura patch és mod...dinamikus árnyékok...stb stb.

    [ Szerkesztve ]

    i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

Új hozzászólás Aktív témák