- Sony Xperia 1 VII - Látod-e, esteledik
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Bivalyerős lett a Poco F6 és F6 Pro
- iPhone topik
- Redmi Note 9 Pro [joyeuse]
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Samsung Galaxy Z Flip5 - ami kint, az van bent
Hirdetés
Új hozzászólás Aktív témák
-
3800+
őstag
Sziasztok!
Éppen fut a memtest, lassan kész, eddig minden rendben.
Viszont a BIOS verzió a lapon F3 és már van F6c is, de ez béta verzió. Az F5 viszont már végleges verzió. Frissítsem akkor? Rég csináltam, nagy vonalakban leírnátok hogyan kell?
Van DVI átalakítóm is megpróbálom azt is.
-
3800+
őstag
Sziasztok!
A8-7600-as procinal gyakran jelentkezik a kepen lathato problema, illetve van hogy kek kepernyon feher szoveggel irja a windows hogy valamilyen hbat eszlelt.
RAM: 4gb 1866Mhz HyperX
Lap: Gigabyte F2A78M-DS2
Táp: FSP Hexa+ 400WNincs huzva, par honapos konfig... Mi lehet a problema?
-
3800+
őstag
válasz
tamikomac #16802 üzenetére
Szinte ugyanezeket néztem én is, a RAM-ok KIT-ben értendőek? Mindenképp Dual Channel-be szeretném pakolni őket.
És igen... a chieftec tápot szinte biztosan nem venném meg, de plusz 3-4 ezerért már jó minőségűt is kapok azon már nem múlik semmi.
A használt A10-es áráról meg dobj egy privátot, ha gondolodKöszi a tippet, nézelődök majd hogy mi honnan a legolcsóbb, talán még lehet belőle faragni.
-
3800+
őstag
válasz
Balathruin #16799 üzenetére
Hát nagyjából 50K a keret. Ebbe benne kéne legyen alaplap, RAM, CPU, VGA, esetleg a táp is. :/
Szűkös a keret de egy ilyen proci mellé bármikor vehetünk később egy erősebb a VGA-t ha esetleg szükséges lenne. De kétlem hogy a húgom az új CoD-okkal akarna játszani...
Szóval a keretre való tekintettel szinte mindenből a legolcsóbb kéne ami azért még a használható kategória.
-
3800+
őstag
Sziasztok!
Nagyon nem ismerem ezeket a procikat, viszont tesóm gépét teljesen felújítanánk, lehetőleg minél olcsóbban, ezért tetszenek ez a procik mert így megússzuk a VGA vásárlást.
Kérdésem az lenne, hogy átlag játékokhoz, League og legends, minecraft, sims 4, illetve youtube-ozáshoz melyik APU lenne a legideálisabb választás, ha az árat is figyelembe vesszük. A10-5700K-ra gondoltam, de ha egy olcsóbb proci is megteszi szívesen fogadom a tanácsokat.
Tuningra nincs igény, úgyhogy átlag RAM-okra illetve alaplapra is kell valamit kitalálnom, esetleg ha tudtok olcsó RAM-ot, alaplapot amik megfelelőek ehhez a procihoz kérlek osszátok meg velem.
Köszönöm szépen!
Új hozzászólás Aktív témák
AMD "Trinity" APU topik
- FM2 tokozás
- Négy vagy két mag
- Integrált DX11 Radeon GPU
- Integrált PCIe 2.0 vezérlő
- DDR3-1866 RAM támogatás
- Szorzózármentes "K" modellek
* Trinity (Piledriver & VLIW4):
A10-58xx/57xx, A8-56xx/55xx, A6-54xx, A4-53xx
- Autós topik
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Battlefield 6
- Remaster kiadást kapott a Heretic és a Hexen
- Motorolaj, hajtóműolaj, hűtőfolyadék, adalékok és szűrők topikja
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- E-roller topik
- Eredeti játékok OFF topik
- Linux kezdőknek
- gban: Ingyen kellene, de tegnapra
- További aktív témák...
- Bomba ár! Dell Latitude E7240 - i7-4GEN I 16GB I 256SSD I 12,5" HD I HDMI I Cam I W10 I Garancia!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE B550M R5 5600 32GB DDR4 512GB SSD RTX 2070 SUPER 8GB ZALMAN I3 NEO Enermax 650W
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 mini 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3136, 95% Akkumulátor
- Telefon felvásárlás!! Samsung Galaxy A70/Samsung Galaxy A71/Samsung Galaxy A72
- 16 GB RTX 4080 HP OMEN - garanciával
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest