- Google Pixel 9 Pro XL - hét szűk esztendő
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- iPhone topik
- Google Pixel topik
- Samsung Galaxy Watch8 - Classic - Ultra 2025
- Google Pixel 10 Pro XL – tíz kicsi Pixel
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
Aktív témák
-
friccccc
tag
Sziasztok!
Olyan problémám adódott, hogy nem használtam másfél hétig a gépemet és miután be próbáltam kapcsolni nem működött: először kiírta, hogy nem tud bootolni a meghajtókról, majd kikapcsolt. Ezt eljátszotta sokszor, majd volt, hogy betöltötte a windowst majd egy perc múlva lekapcsolt minden előjel nélkül. Csináltunk egy bios resetet, ami után gyakrabban tudta betölteni a windowst de ugyanúgy egy perc múlva kikapcsol minden előjel nélkül. Ami hibát eddig kizártunk: tápegység, memória, videókártya.
Mi az alaplap hibájára gondolunk vagy a processzoréra.
A bekapcsolásnál a gomb megnyomására nem reagál elsőre(sokszor 5-re sem, néha elsőre működik...), ami nem a gomb hibája, mert ha csavarhúzóval kiiktatom a gombot, akkor is ugyanez a probléma fenn áll.
A gépem adatai:
AMD FX (tm) -8320 Eight Core Processzor 3,51 GHz+egy jó minőségű hűtő, 2*8 GB kingston hyperix RAM, AsROCK 960 GM/U3S3 Fx alaplap, GIGABYTE GV-N960WF2OC-4GD GTX960 4GB GDDR5 PCIE videókártya, 120 GB kingstone SSD+275 GB cruical SSDKöszi a segítséget!
Aktív témák
- Telefon felvásárlás!! Honor 200 Lite, Honor 200, Honor 200 Pro, Honor 200 Smart
- OLCSÓBB 09.11.!!! HP üzleti laptopok Elitebook, Probook, Zbook 8-13. gen gar.
- Xiaomi Redmi Note 10S 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- BESZÁMÍTÁS! ASUS B760M i7 13700K 32GB DDR4 512GB SSD RX 6800XT 16GB Phanteks Eclipse P400 Glacier
- DELL Precision 7540 - Intel Core i9-9980HK, RTX 3000
Állásajánlatok
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest