Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BonFire

    veterán

    Sziasztok! Teljesen új vagyok még itt, bár úgy látom, nemigen pörög ez a topic. Lenne egy-két kérdésem.

    Tegnap feltettem az After Effects próbaverzióját, gondoltam, kipróbálom, és a tutorialokban látott összes preset és template hiányzik belőle. Konkrétan az Adobe>After Effects>Support files>Templates mappa úgy ahogy van, hiányzik. Ebben vannak állítólag az AE renderelt animációi AET kiterjesztésben, és a szöveg animációk FFX kiterjesztésben. Az egyik nem magyar nyelvű fórumon azt írták, hogy telepítés közben ki kell pipálni az összetevők telepítését, de minden ki volt pipálva, mégis hiányzik az a mappa.

    A jó kis background animációk, köd, gomolygó füst meg egyebek. Plusz a remek szöveg animációk, amelyekkel pazar inzerteket lehetne csinálni, azok mind hiányoznak.

    Van valakinek tippje, hogy honnét szerezzem be ezeket? Mert ezt a trialt az Adobe oldaláról töltöttem le, és hiányos. És már csak 29 napig próbálgathatom... :(((

    A Prohardveren nem olvasok privátot! Csak topikban vagy a publikus e-mailemen adok tanácsot.

Új hozzászólás Aktív témák