Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • maybebor

    csendes tag

    Sziasztok! A segítségeteket szeretném kérni. Új rendszert akartam fel telepíteni, amit egy újra írható dvd-re írtam ki. Ahogy azt szoktam, töröltem a régi partíciót, megformáztam a vinyót, és elkezdte a fájlokat másolni. Miután újraindult, kék halál, és kiírta, hogy a számítógép védelmében a Windows telepítése leáll, ellenőrizzem a vinyót, hogy nem e vírusos, meg chkdsk, stb. Kezdtem az egészet újra, és megint ezt csinálta. Hát ilyen nincs gondoltam. Telepítésnél hallottam, hogy kicsit akadozva forog a lemez, de alőtte műltkor filmet néztem rajta, és nem volt gond. Elő kapartam egy régi windows xp telepítőmet, és amikor odaértem a partíciválasztáshoz, akkor a 3 partícióból ( 500 gigás Western Digital a vinyó) csak egy darab 100 akárhány gigás partíciót láttam. Agybaj. Előzőleg lehúztam a másik MAxtor 250 gigás vinyómat, és gondoltam akkor arra felteszem a rendszert, és majd megnézem a nagy vinyót, hogy mi lehetett vele. Ezen a vinyón meg a 3. partícióm tűnt el, holott ez a vinyóm nem is volt rádugva a gépre( legalábbis tápkábel nem, csak adat kábel), amikor a nagy vinyó telepítéskor elszaródott. Most ott tartok, hogy a kis vinynak 3-ból látok 2 partíciót, a 3. at is, de azt formázatlannak írja, a nagy 500 gigás vinyót meg nem is látja. Próbáltam aPartition Table doctor-t megnézni, mert annak idején egy Partition Magic-es akció során hasonlóan jártam, de akkor szó nélkül vissza állította a partíciókat. Most semmi Látja a partíciókat, a régieket, de nem tudom hogy kénbe vissza hozni, el is felejtettem annak idején hogy csináltam. Annyi, hogy a nagy vinyó középsőő partíciójánál a fix boot nem tudott valami miatt végig menni.
    Megköszönném a segítségeteket a probléma megoldásában.

    [ Szerkesztve ]

    Egéralátét diver-t tud valaki szerezni?

Új hozzászólás Aktív témák