- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Megindult világhódító útjára az új Samsung fülhallgató
- Milyen GPS-t vegyek?
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- iPhone topik
- Honor 400 Pro - gép a képben
- Google Pixel topik
- Itthon is kapható lesz a kerámia Xiaomi Band 10
Új hozzászólás Aktív témák
-
tototos
addikt
Sziasztok!
Most hoztak hozzám egy ilyen lappal rendelkező gépet. A hibajelenség az hogy se kép se hang amikor bekapcsolom a gépet. Beleraktam egy post diagnosztikai kártyát de az sem mutat semmit, tehát nem kezd el tölteni a lap. Kiszedtem belőle mindent és mindent lehúztam róla a tápon kívül de ugyanaz a szituáció. Van valami módja kideríteni hogy a lap vagy a processzor halt-e meg?
-
tototos
addikt
Sziasztok.
Egyik ismerősöm gépe állandóan elszáll kékhalállal. Az egyik hibaüzenet a Stop 0x0000000A IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL a másik pedig Stop 0x000000C2 BAD_POOL_CALLER.Memtest lefutott már rajta a memóriának semmi baja a program szerint, kicseréltük már a videókártyát és a tápegységet is. A legújabb illesztőprogramok vannak fent a gépen és így sem akar jó lenne. Szerintetek mi a baj?
-
tototos
addikt
Sziasztok.
Egyik havaromnak van egy Abit FP-IN9 SLI alaplapja a gépében. Most raktunk bele egy ati hd5830-as videókártyát. A gép olyat csinál hogy játék alatt magától újraindul. Memtestet lefutattam semmi hibát nem írt. Vga teszt is futott az sajnos néha elakad. Szerintetek az új videókártya lenne a ludas? A régi kártyával is ugyanezt produkálta sajnos.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Spórolós topik
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- Kazy Computers vélemények - tapasztalatok
- Azonnali informatikai kérdések órája
- Futás, futópályák
- Samsung LCD és LED TV-k
- Trollok komolyan
- Apple iPhone 16 Pro - rutinvizsga
- Nintendo Switch 2
- További aktív témák...
- Beszámítás! Apple Mac mini 2023 M2 Pro 16GB 512GB SSD számítógép garanciával, hibátlan működéssel
- Csere-Beszámítás! AMD Ryzen 7 9700X Processzor!
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation4 PRO 1TB fekete konzol extra játékokkal garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! Microsoft XBOX Series S 512GB játékkonzol garanciával hibátlan működéssel
- Kingmax 1x2GB DDR2 800 RAM eladó
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest