Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Darth_Revan

    veterán

    válasz Viktoár #9148 üzenetére

    Az lehet, sőt biztos is :D Sajnos az én munkám is elég kikészítő ...

    Erről a képről kivételesen tudom, hogy mi volt a cél és mit is eredményezett, ezért is bíztam benne, hogy miután leírom, törölve lesz, de nem, foggal körömmel megy a harc azért, hogy maradjon. Főleg ha jól hallottam kemény seggberúgást is kaptak e miatt a rendőrök akiket "elkapott" az önjelölt belső ellenőr.

    Főleg azért is, mivel jelenleg Magyarországon a rendőrség általános megítélése a béke segge alatt van.
    Nagyon sok ember lelkileg annyira el van korcsosodva, hogy a helyett, hogy hálás lenne, hogy éhbérért vannak hülyék akik csinálják azt a munkát (nagyon nehéz és lelkileg megviselő), lenézik őket, mocskolódnak, köpködnek és a hibát keresik amibe bele lehet kötni, de ha baj van akkor meg habzó szájjal vergődnek, hogy akit 10 perccel előtte leköptek az segítsen neki. Rengeteg az ilyen ember, de tisztelet annak a pár kivételnek aki nem ilyen !

    Ezt a képet is egy mocskolódó készítette mocskolódóknak, de valami rejtélyes oknál fogva ezt mintha nem sikerülne felfogni és megérteni.

    Ismerősöm mesélte, hogy volt, hogy kollégáknak mentek segíteni és este volt, tömött panel, csak megállni tilosban volt hely és ezért ott álltak meg a járőrautóval. Bementek, összecsomagolták a nyomorultat aki nekitámadt a rendőröknek, majd mentek vissza az autóhoz és akkor látták, hogy egy férfi mosolyogva fotózza a járőrautót ami tilosban áll ls fel is töltötte az internetre. Fogalma se volt a háttértörténetről, de töltötte fel a lájkok miatt és persze ott os ment a mocskolódás, hogy "nekik szabad?" ... akkor azt a képet is fel lehet vicces topikba tölteni ?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák