Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Damage

    senior tag

    válasz divot #6 üzenetére

    Elnézést kérek Tőled! Egészen biztos vagyok benne, hogy Te soha nem szegted meg a szabályokat! Most elmesélem Neked, hogy 25 éves korom ellenére már egészen biztosan többet vezettem, mint a családfád együtt! És tudod sok (ezek szerint nem tudod) indokolatlan eset van, amikor a KRESZ-t nem tartják be. Van az elmélet (ezt tanítják a zöldfülűeknek) és van a gyakorlat! Menj végig az Üllői úton 50-el a belső sávban, elvégre sok helyen annyi a megengedett és magyarázd meg a többieknek, hogy nem tartod fel a sort, csak a megengedett legangyobb sebességgel haladsz. Tudod sok esetben a gyakorlat mást diktál! Nem mondtam, hogy a legtöbb esetben nem jogosan büntettek meg! Sok esetben azonban túlzottnak éreztem a rendőrök aktivitását és igazságtalannak!
    Nem hiszem, hogy egy 300 méteres záróvonalos szakaszon (semmi bekötőút) annyira nagy bűn megelőzni egy 20-30al cammogó traktort, bár még ezt is jogosnak tartom, hiszen záróvonal volt. Menj végig a 4-esen vagy a 8-ason. Tudod nem egy helyen van ''ott felejtett tábla'' 40-es korlátozással 2x2 sávos vadiúj úton. Tudod ki halad ott 40-el? Az aki nem tud gyorsabban menni! És a rend őrei szándékosan oda helyezik ki a trafit!
    Azt sem árt tudni, hogy évi 100 ezer km-t vezetek, kb 600 ezer km-nél járok, 1998 óta van jogsim. Más ember ennek a töredékét nem vezeti le egész életében. Ez idő alatt egyszer történt balesetem a saját hibámból (2 hónapos jogsival egy kis hülyeség miatt egy koccanásos baleset, ami tényleg az én hibám volt). Kb 7-8 autóm volt, és emellet sok más autót is vezettem. Ismerem Magyarország szinte összes útját és Európa fontosabb útjait. Ismerem más európai országok közlekedési szabályait és a magyarokét is! Sok helyen megfordultam és korom ellenére több tapasztalatom van, mint a nagy átlagnak!
    Valóban nem hétköznapi mennyiség......csak úgy, mint a hátam mögött lévő km-ek száma...

    [Szerkesztve]

    ''Az ember a legkegyetlenebb állat.'' Nietzsche

Új hozzászólás Aktív témák