Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    Topikgazda

    válasz PROTRON #52459 üzenetére

    Mondjuk a Beyond-ban azt nem értem miért nem adnak mellé egy általános facial interface-t is. Azt még megérteném, hogy azon csak mi magyarok morfondírozunk hogy utána eladható legyen de a local sharing sem működik így, az meg mindenki számára negatívum szerintem. Bár lehet, hogy az IPD állítás is az oka mert ha azt nem tudja az ember állítani akkor nem sokra megy azzal, hogy a fejére tudja húzni.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • gulasoft

    őstag

    válasz PROTRON #52459 üzenetére

    Kevés ember használja szerintem tervezésre, vagy egyáltalán munkára. Rájuk hajtott a quest pro. De ott is inkább a csoportmunka meg a meeting, mint a finom rajzos tervezés volt a cél. Van akkor egy szűk réteg aki tervez. Nekik biztos fontos a nagyon nagy felbontás, és nem zavaró a kábel. ami alinken volt az a DPVR E4 volt. Az aránylag elofgadható, de ott megint nem olyan a felbontás amit elvársz.
    A q3-at meg kell várni, megnézni azt is, és utána lehet dönteni, hogy elmész a csiilliárdos headsetek irányába, vagy lesz végre egy jó headset. A pro-t is leárazták, ,mert 1500-ért a kutyának nem kellet, pár megszállotton kívül. Nem is tervezték népfejszettnek. A q3-ból kicsit hiányolom a szemkövetést a tervek nem szólnak róla, az még dobhatna pont a standalone gyengébb hardvere miatt. Kicsit érthetetlen miért hagyják ki belőle, olyan drága az a chipset ami követi a szemedet? De a felettebb xr2-es lesz benne, és nő a felbontás. Lehet pont elég lesz. (2064 × 2208) szemben a 2560*2560-al tehát függőlegesen cirka 15%-al több pixel van, vizszintesen jelentősebb 25% az ár viszont nem ennyivel több csak.
    Az amit az arcodra alakítanak(beyond), az tényleg eladhatatlan másnak, és ott tényleg kell még 600€ a bázishoz és a kontrollerhez. Kérdés megéri az a 15% függőleges és 25% vizszíntes felbontás azt a nagyon sok pénzt. Ki tudod e termelni, vagy úgyis annyi van hogy már nem tudod a kertben elásni, mert már minden tele van elásott pénzzel. Másnak nem éri meg. (Arról nem beszélve, hogy ha meghízol, vagy lefogysz változik az arcod és kuka a speckó szivacs.)
    De megértem hogy van olyan aki lát benne fantáziát, és esetleg tényleg szüksége van erre a felbontásra.
    Mondtam vedd meg, nézz bele, és mond el milyen.
    Kíváncsian várom egy független ember véleményét, mert amit ezek a fizetett teszterek mondanak, annak nem feltétlenül hiszek.

    [ Szerkesztve ]

    Discord:https://discord.gg/JkRTcgf

Új hozzászólás Aktív témák