Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • haddent

    addikt

    válasz inf3rno #29373 üzenetére

    Mondanám, hogy ízlések és pofonok meg szakirányok, de itt azért jóval többről van szó. Klisés kis példa, de jelen esetben egyébként tök jól szemlélteti a két nyelv és irány viszonyát: Pythonnal a NASA repül (és repült már régóta), Java -ból a (G)Ánydroid nem tud kigyógyulni 10 éve értelmes dologgá :DDD Kicsit poénosra is fogtam, nehogy megsértődj, szíved joga Javat szeretni :R Láttam mindkettőt, egyetemen én szoptam C, ADA, ASM vonallal, másik szakirány röhögött jókat a Java -val. Én tökre értem mit szeretnek rajta sokan, csak azt nem, hogy a Pythonban hogy nem látják ugyanazt csak jobban és többet :F De hosszú téma, nem hittérítő szakkőr és úgysem változik semmi, peace tényleg :R

    bambano azért ez így erős. Még embeddedből se láttam régóta olyat, amin legalább egy Python2 és Perl ne lett volna. De természetesen egyetértünk, hogy bash -nak érdemes nekimenni ha Linux a fő irány, elsőnek. Az még erősebb, hogy bűncselekmények, ebben formában. Ha már úgy mondjuk, hogy az a bűncselekmény amit el lehet velük követni és a többség sokszor el is követ, akkor egyetértünk :DDD Csak itt meg felmerül az, hogy C -ben még nagyobb ordas faxságokat lehet csinálni és csinálnak is. Nem egymás ellensége a kettő, sokkal inább kiegészítik egymást, szerintem (meg sokan mások szerint)

    I02S3F a bash-ben az lesz nehéz, hogy egy spaghetti bánat az egész. Mindenre van kb. 4 féle elfogadható és működő szintakszis, sokszor egyszerre botrányosan explicit, hogy már fáj leírni 200char hosszú sorban egy egyszerű dolgot, néha meg leírsz 4 betűt fura karakterekkel összekötve és feltepül 25 virtuális gép :DDD

Új hozzászólás Aktív témák