Hirdetés
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Google Pixel topik
- Realme GT 2 Pro - papírforma
- Fotókon a Samsung Galaxy A57
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Nothing Phone 2a - semmi nem drága
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- HMD Watch X1, Watch P1 és DUB széria: új viselhető kütyük a HMD-től
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Telekom mobilszolgáltatások
-
Mobilarena
Mára a ProHardver!/IT.News Fórum is nagylétszámú Linuxban jártas taggal büszkélkedhet. Nehéz szinteket felállítani egy olyan rendszer ismeretében, ami annyira sokrétű, hogy teljesen szinte lehetetlen megismerni minden egyes részét. Azt azonban mindenki tudja, hogy kezdő-e vagy sem. Elsősorban nekik szólnak az alábbiak, de érdemes mindenkinek elolvasnia, mint útjelző táblát.
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
Victor Súgó
#27448
üzenetére
A router bugoktól az up to date, és ellenőrzött firmware véd meg (gyanítom, hogy az Openwrt a legtisztább, mert azt akár magad is átnézheted).
Veszélyes oldalakat meg nem szokás véletlenül megnyitni, de amúgy én ennek a kitalálását sem a routerre terhelném...
Ha meg bizonyosan spyware, akkor már csak azért megéri tiltani. (Bár aztán adatot meg akkor is tud szolgáltatni, ha nincs bepipálva a routeren...)
Részemről már úgy vagyok, hogy úgysem vennék gyári új routert, ha meg már úgysem garis, akkor használatba vétel előtt gyalu, Openwrt, és csókolom.
Új hozzászólás Aktív témák
- EarFun Air Pro 4+ – érdemi plusz
- Egérpad topik
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- exHWSW - Értünk mindenhez IS
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Milyen egeret válasszak?
- Linux felhasználók OFF topikja
- Bakelit, Vinyl lemezjatszó
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Central PC számítógép és laptop szerviz - Pécs
Város: Pécs
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest


