Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jó lett az A18. Bár a skilleket többször is meg kell gondolni mire érdemes rakni.
    Ami nagyon bejött az:
    Lucky looter - rakás 5-ös szintű cuccot találok érezhetően jobbat és többet dobnak de inkább csak az értékesebb tárolókból (crate vagy chest-ekből)
    Better Barterer - aki függ a traderektől annak ez szinte kötelező, fillérekért lehet venni jó cucokat és a secret oldal is jóval több választást ad
    Darling Adventurer - Low levelen sokkal jobb cucokat ad questekért, de nagyobb szinten (lvl20 fellett Tier IV-V questnél) már nem jelentős csak annyi hogy kettőt is lehet választani és nagyobb a választék de nem jobbakat ad.
    Most kireseteltem a skilleket és rámentem a harcra miután egy questből kaptam 5-ös szintű -M60-ast a automatic gun ágat kimaxoltam és a heavy armort is. Armoknál van mod hogy moblilityt ne 6%-al hanem 3%-al csökkentse meg a perkekkel még kevesebbre, így már nem annyira lassú a karakter.
    Szóval durva a fullos m60, de zabálja a lőszert, nem győzőm gyártani. Egy questel 200 lőszer simán elmegy, pedig takarékosan lézerrel csak fejre lövök

Új hozzászólás Aktív témák