Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick3D

    senior tag

    válasz PeL #132 üzenetére

    Köszi ! 4. napnál tartok és többé kevésbé szerintem jól állok. Az éjjeleket átbányászom kraftolással kombinálva. Pár perce elértem egy olyan réteghez amit nem tudok át ütni. Ez lehet az utolsó réteg block a mapon vagy speciális ütvefúró kellene ? :D Pár órája ásogatok lefelé szorgosan :DDD Az egyetlen hiánycikk jelenleg a fegyver ... találtam sok fajta partot hozzájuk de még nem tudtam kraftolni egy épkézláb pisztolyt sem. Az airdroppokért mindig elszaladok. Ezzel csak annyi a gond hogy szeretnék végre bemenni a városba és ott lootolni de azok a .... kutyák elég rendesen távol tudnak tartani. 2 - 3 harapás és végem. Javarészt csapatban vannak ha megyek egy camphez vagy házhoz ami nem probléma mert karcolás nélkül megoldom viszont ez időbe kerül és fegyverrel gyorsabban haladnék mint íjászkodva.

    Szerk : Lehet hogy elértem a bedrock szintet és azért nem tudok még lejjebb menni :DDD Egy egészen magas dombról indultam , jó kis védelemnek tűnik jelenleg :)) Amikor megütöm a blockot egy fura hangot ad ki minden alkalommal.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák