Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    válasz Bici #3414 üzenetére

    hát akkor csináld tényleg minimál-poly mellett, lezáratlan élekkel... van, ahol az kell...
    próbamelók tekintetében meg csak annyit tudok, hogy van egy ismerősöm, aki próbálkozott, de neki helyszínen kellett betextúráznia egy megadott modellt kb 20 ember előtt... Ez volt a felvételi... Egy másik haverom meg felvizett egy helyre, őt is felvették, aztán ahogy úgy volt, hogy bekerülök-e ebbe a garázscégbe, ahol ez a srác is volt, a srác kitalálta, hogy csináljak én is felvételi munkát, ahogy neki is kellett, amikor a nagycéghez ment... és az ő kikötésében is benne voltak a zárt élek... Szóval az egyik cégnél nem tudom, a másiknál szerintem tuti nem lehetnek zárt élek...

    Btw nagyon nem volt fair a felvételiztető céged (ha lehet, megtudhatnám, melyik volt?), mert egy próbamunkánál közölni szokták (kell) az elvárásokat. Poly limit, zártság, fizikai hely, historyk, uv-zás feltételei, textúraméretek... Ebből ha a polylimitet nem adták meg, akkor nem mondhatják, hogy pazarló, ha pedig megmondták, és bennemaradtál, akkor pedig nem az a lényeg, hogy mennyi felesleges van (amíg a határon belül vagy), hanem az, hogy a felhasznált polyszámhoz képest mennyire jó a modell... Persze könnyen beszélek, nem voltam még ilyen felvételin, de majd nem kell félni, rá fogok kérdezni ezekre, ha nem mondanák meg, illetve javaslom legközelebb tégy így te is...

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák