- Samsung Galaxy A56 - megbízható középszerűség
- Xiaomi 14T Pro - teljes a család?
- Samsung Galaxy S24 FE - később
- Új Trónok Harca telefon érkezik
- Hivatalos a OnePlus 13 startdátuma
- Samsung Galaxy S25 - végre van kicsi!
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Yettel topik
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
Aktív témák
-
viharhozo
addikt
Kivetelesen nem tartom hulyesegnek ezt a topikot, mert ilyen hulyeseg sok embert meg tud szivatni. Egyszer a frissen osszerakott gep nem akart menni nalam. Hiba: nem dugtam be a power labait a lapra. 10 percig szivtam vele.
A negyvenharmadik ''p4 tuning'' vagy ''milyen kulso flopit vegyek?'' topik nyilvan teljesen felesleges, nyilvan a hibakeresest is egyszer es mindenkorra kitargyalhatnank, viszont ettol meg maradhatnak idiota es nehezen felderitheto hibak. -
Sir Riccio
addikt
Olvasva a topic-ot nem tudok veled egyetérteni, mivel szerintem pont ez a csodálatosa fórumban,hogy mindenki kérhet, és bizakodhat hogy kap is használható segitséget. Szerintem ha mindenki olyan ''profi'' lenne mint Te, meg is lehetne szüntetni a forúm-ot és nyithatnánk helyette valami egészen mást, mondjuk ''DÜHÖNGŐ'' néven abban aztán mindenki ki tombolhatná magát, szidhatná a másikat, le engedhetné a fáradt gőzt. Viharhozónak igaza van abban hogy akit iritál az ilyen ''láma'' topic, lépje át nagyvonaluan. Tudod aki foglalkozik szervizzel az tudja, hogy sokszor a leg pitibb hibát a legnehezebb megtalálni, pláne ha az illető nem PROFI. Régi a mondás de igaz: az ujszüllöttnek minden ''vicc'' új, és hogy aggódik? szerintem természetes, hisz mindenkinek a sajátja a legfontosabb!! És mielőtt nekem is megmondod a magadét, részemről a téma lezárva, tehát ennyi. Arra pedig csak biztatni tudok mindenkit, hogyha gondja van, csak kérdezzen,- ha ''láma'' is a kérdés,- hisz ezért van a fórum.
-
Neck
veterán
Az, hogy ezt is meg fogja nézni valaki ha ilyen problémája lesz.
Neki szerintem sose jutott volna eszébe magától, segítséget kért, és az egyik segítő szándékú ember hozzászólása segítségével megoldotta a problémát.
Tipikus Prohardver jelenség.
Ha nem tetszik, menj máshova, itt igenis vannak olyan emberek, akik kérnek, és vannak olyanok, akik szívesen adnak segítséget.
Üdv: Neck -
viharhozo
addikt
Nem igazan ertem, neked milyen eroforrasod pazarolta a topik. Ha nem erdekel, nem irsz bele; sztem ezt nagyjabol egy eticsiga is kepes felfogni.
Egyebkent maga a hiba az idiotasagaval egyutt nem egy gyakori fajta, tehat erdemes ra felhivni a figyelmet. Aki ert hozza, nyilvan kozvtelenul a laprol inditana hiba eseten, de ettol fuggetlenul akar tanulsagosnak is nevezhetnem. -
cyberdog
tag
Én általában elég ritkán szólok bele a fórumba de amit te müvelsz az már több a soknál.Ha nem tetszik a topik témája ne szólj bele van még ezer1millió ahol fell villanthatod az intelligenciádat.Igazad van szólás szabadság ügyében ennek a szerencsétlenek is joga van megosztani az 1 hetes gépével kapcsolatos agodalmait.
-
-
gege71.hu
addikt
Aktív témák
Hirdetés
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad X250 - i7-5GEN I 8GB I 256GB SSD I 12,5" HD I Cam I W10 I Garancia!
- Geforce GTX 1050, 1050 Ti, 1060, 1650, 1660 - GT 1030 - Low profile is (LP)
- DELL Precision 5560 i7-11850H 32GB 1000GB T1200 FHD+ 1 év garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 13 Pro Max 1TB Sierra Blue -1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, MS3091, 94% Akkumulátor
- GIGA AKCIÓ!!! AKTIVÁLATLAN iPad Air M2 11" WiFi + CELLULAR 512GB!!! KÉK
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest