Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • fazekasg

    csendes tag

    válasz Integrale #14194 üzenetére

    Szia!
    - igen úgy néz ki, hogy amelyikben 256 van, az szoftveresen van korlátozva. Hívd fel valamelyik üzletet, asszem a budafokinál tudnak Neked készülékinfot mondani, vagy legalább megmondják a számot, hogy hol tudsz a készletek után érdeklődni, hogy hol van még a kütyüből
    - nem mindegyiket kell frissíteni, az újabb készletben már eleve 512-esek jöttek, de a legbiztosabb, ha helyben megnézed, hogy mennyi van benne: menü-feladatkezelő-erőforrás fül, ha keveset látsz (teljes rendszer memória 400 alatt), akkor szólsz, hogy kérnéd az upgrade-et
    - a többi hibáról nem tudok nyilatkozni, nekem a 256-os is pixel ill. gradiens hibamentes volt, ezt "nézegetéssel" tudod ellenőrizni (ld. buditeszt ugyanebben a topicban számos helyen, mondjuk 1-től 1000-ig a hsz.-okban)
    - frissítés után is 2.1-es Androidod lesz, hivatalos 2.2-t T-Pontokban nem raknak rá, mert még nincs (és azt sem tudták megmondani, hogy mikor lesz)
    Üdv.

  • fazekasg

    csendes tag

    válasz Integrale #14215 üzenetére

    Elvileg igen, de biztos csak az adó meg a halál... :) Én a helyedben még az üzletben tesztelném, mert ha egyszer valamit kifizetsz, nincs az az Isten, hogy visszakapd a pénzed, csere, beszámítás van 72 órán belül. Ha neten rendelsz akkor 8 napon belül elvileg pénz vissza is van. Legkisebb macera, ha felhívod az üzletet, hogy van -e, esetleg el is tetetheted magadnak, ha jófejek, megcsinálják, bemész, teszteled, megveszed, ennyi. Ahogy írtam: 1-1000-ig találsz a gradienshibákra olyan site-ot, amin rögtön tudsz teszteni, de az android marketen is van erre szolgáló app úgy olvastam. A legjobb, ha viszel magaddal egy SD kártyát, amin van olyan kép, amivel a grad. hibát tesztelni tudod, mert nem nagyon fogják engedni, hogy újonnan vásárolt SIM-edet beledugd és utána mondd, hogy nem kell.
    Üdv.

  • Nekemnyoc8

    csendes tag

    válasz Integrale #14215 üzenetére

    Állítólag nem, de egyébként se izgulj azon. Én 3 hét használat után gondoltam, hogy az egyik gradiens tesztet kipróbálom (mert ugye addig nem vettem észre, hogy lenne) és kiderült, hogy egészen húzósan gradiens hibás a telóm...csak ugye nem veszem észre...tehát akkor nem is érdekes :D

Aktív témák