- Így lesz tégla a porszívódból - a Roidmi csődje
- Egy óra, két rendszer
- Amazfit Active 2 NFC - jó kör
- Okosóra és okoskiegészítő topik
- Nem nyílnak a Foldok?
- Yettel topik
- Honor Magic6 Pro - kör közepén számok
- Fotók, videók mobillal
- Samsung Galaxy Watch7 - kötelező kör
- Vékonyabb lett, jobb kamerát kapott, de az akku maradt a régi: itt a Fold7
-
Mobilarena
Appok (csak saját felelősségre, ha nem az eredetit használod [első link]):
Új hozzászólás Aktív témák
-
orso0355
őstag
válasz
gemini #14641 üzenetére
Én az intelligens ébresztés miatt használom főleg a Tools-t, meg a sima pulzusmérés miatt (mert itt lehet olyat, hogy csak úgy mérem, nem kell valami tevékenységet meghatározni). A MiFittel tényleg mindennapra kellett állítani az ébresztést, de így be van lőve előre minden napra ahányra megyek, és nem kell hozzányúlni.
-
Degeczi
nagyúr
válasz
gemini #14318 üzenetére
Nyilván a régebbi karkötő nem tud ilyet, csak a Mi Band 2...
(ha a Miband Tools kínál ilyesmit, az azt jelenti, h folyamatosan lekérdezi a cuccot, és akkor riaszt, ha a telefonon futó alkalmazás úgy látja, h nem mozogtál az utóbbi órában - míg a Mi Band 2 magától képes erre: telefonnal való kapcsolat nélkül) -
havri1
félisten
válasz
gemini #13926 üzenetére
Hülyeséget mondtam!
DND csak a telefont némítja, igazatok van! Karkötő ugyanúgy jelez mindenre. Én összekevertem az Akkumulátor kímélővel.
Ezt be lehet állítani szabadon, mikor kapcsoljon be/ki.Nekem 23-07 ig van ez bekapcsolva, azaz ebben az időben az összes szinkronizálást kikapcsolja. Nem érkezik meg semmi, így nem is rezeg a perec.
Ettől függetlenül nekem a Mifit notify van még mindig használatban, ebben vannak ilyen csuda jó dolgok, természetesen szabadon, egyénileg változtatható minden apphoz: -
szpali
addikt
válasz
gemini #13903 üzenetére
Do Not Disturb mód esetleg?
Értesítések/Egyéb/Ne zavarjanak (DND)
Itt a bekapcsolási idő ütemezése opciót kiválasztva meg tudod adni, hogy mettől meddig ne jelezze az értesítéseket.
Vagy:
Automatikus bekapcsolás, aminél alvás közben nem jelez.Szerk:
Ohh wait!
Amit leírtam, MiBand2 használatakor érvényes -
maj-viktor
őstag
válasz
gemini #11078 üzenetére
Naja, tinydeal-re mostanában sok panasz van.. pláne EU-sokkal külföldi topikban!
http://prohardver.hu/tema/kulfoldi_rendelesek_nyomkovetes_stb/friss.htmlbanggood - geekbuying-al sok jó tapasztalatom van, gearbest-el kevesebb (nem szeretem, hogy nem free shippinges), de ez a 3 OK szokott lenni nekem is / másnak is, ha innen rendel
Amúgy bang EU esetén 1-2hét... Kínából meg TN nélkül: 2-3hét, TN-nel: 3-4hét
-
andrisbandi
őstag
válasz
gemini #10769 üzenetére
Lehet egyszerre több készülékkel is párosítani?
A reddit-en azt írta egy csóka lehet több eszközzel is párosítani a pántot. Ő Androiddal és néha almással is szinkronizálja gond nélkül.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- A fociról könnyedén, egy baráti társaságban
- DUNE médialejátszók topicja
- NVIDIA GeForce RTX 5070 / 5070 Ti (GB205 / 203)
- Így lesz tégla a porszívódból - a Roidmi csődje
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Szünetmentes tápegységek (UPS)
- Óra topik
- Automata kávégépek
- Azonnali VGA-s kérdések órája
- PlayStation 5
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R7 7700 32GB DDR5 1TB SSD RTX 5070 12GB BE QUIET! Pure Base 500DX 650W
- Bomba ár! Toshiba Satellite Pro R50-C - i3-6G I 4GB I 128GB SSD I 15,6" I HDMI I Cam I W10 I Gari!
- Lejárt a gyártói garancia? Mi tovább támogatjuk az IT infrádat!
- Akciós dokkolók, Lenovo Legion Pro 7 RTX 4080/4090 laptopok, licencek, antivírusok
- Xiaomi Redmi Note 13 Pro 5G 256GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest