Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cunaja

    addikt

    válasz koboldozat #826 üzenetére

    :D Tudom,hogy nincs baja, sőt, nagyon is jó. Úgy lehetne jól makrózni, hogy valaki venné videóra, hogyan is készül. Ugyanis rendesen mozgott a téma, no meg persze, nekem is lehajolva, nem a legjobb volt a stabilitásom és mégis ilyen kép készült. :Y
    Csináltam nappal szemben lévő fényképeket, az ultraszéles és tele viszonylatban, aminél kiderült, marhára nem érdekli a nap a kamerát. Ha úgycsinálsz portrét, hogy a nap szembe van és még véletlenül sem takarja ki az alany, akkor is rendesen megcsinálja.
    Nekem van egy Pana FZ82-es gépem, ami ilyenkor helyből bebukja a témát. Mindenfajta szűrő kell elé.
    Egyszóval, csak vicceltem. Mi nél több frissítés jön, annál jobb lesz a telefon kamerája. Meglátásom szerint, nyár végére, a az első 3-ban ott lesz kamera szinten. Most ne nézzük az ultrát, mert az sok mindenben jobb, drágább, de nincs lebegő lencséje ami szintén produkál kreatív dolgokat.
    No meg persze, a normál magyar felhasználókat vegyük figyelembe, akik itthon szerzik be a telefont, magyarországi hivatalos forgalmazásból.
    Elmondható lassan egy hónap használat után (12-én), hogy egyre kevesebb a kétely, a döntést illetően. Jó döntés volt. Miért csak kevesebb? Azért mert a Xiaomi.eu heti romon Budapesten, marhára nem vagyok kielégedve a hálózati jelerősség értékétől. No persze ez a jelenség a gyári romon, illetve a stabil Xiaomi.eu romon nem volt. Megemlítve az utolsó negatív pontot, nehéz a telefon olyannak, aki, egy 180-200 grammos készülékről jön. A DXOMARK tesztjét, véleményét, meg úgy kell elfelejteni, mint ha nem is létezett volna. Vegyük észre, hogy ez a telefon egy Xiaomi. Aki érti, érti, aki nem, az nem.

    [ Szerkesztve ]

    A fórumozás egy élmény volt, de jöttek a trollok és tönkretették az egészet! Már semmi nem olyan, amilyen régen volt.

Új hozzászólás Aktív témák