Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sapizee

    csendes tag

    válasz this is life #94398 üzenetére

    Sziasztok!

    Sajnos én sem vagyok elégedett a 930-al, mióta win10-re váltottam.
    - Maga a rendszer sokkal instabilabb lett, win8 alatt szinte soha nem kellett újraindítani, 10-en hetente többször muszáj, mert valami mindig beakad.
    - A kamera app nagyon hektikus, sokszor lefagy, esetenként nem menti el az elkészült képet.
    - Messenger szintén instabil, egyes funkciók használata során egyszerűen kilép. Amikor kamerával szeretnék fotózni a programon belül, akkor annyira lefagy, hogy csak a telefon újraindítása teszi helyre.
    - Élő csempék sokszor szintén beakadnak, nem frissülnek, ilyen sem fordult elő win8-on.
    - Nincs hangjelzés email érkezésekor. Bár ezt állítólag valahogy meg lehet javítani, de nem vettem a fáradtságot, hogy utánanézzek jobban. Viszont más programok időnként teljesen random módon jeleznek hanggal, pedig a Gépházban kikapcsoltam a hangjelzéseket ezekre az appokra.
    - A Win applikációk sem működnek ráadásul jó, a OneNote többször előjött már azzal, hogy jelentkezzek be a windows fiókomba (amibe alapból be vagyok jelentkezve), és ha ezt megteszem, akkor sem hajlandó beléptetni. Majd egyszer csak magától megoldódik a probléma. Nálam ez előszeretettel szokott jelentkezni bevásárlás során, amikor a listát nem tudom elérni...

    Sajnos a messenger megszűnése kikényszerítette nálam a win10-re váltást, de ez a rendszer annyira rossz, hogy hamarosan búcsút fogok inteni az egész windows phone-nak, amit 2,5 évig nagy megelégedéssel használtam :(

Új hozzászólás Aktív témák