Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • burgerham

    csendes tag

    Sziasztok! segítségre lenne szükségem, mert elakadtam...

    Lumia 930-os mobilom van, win10-zel (8.1-ről frissítettem, frissítési tanácsadóval). Nagyon szeretem, főleg a kameráját. és pont itt a problémám...
    Sajnos kb egy hete "elromlott" a kamera app a telefonomban. bármit csinálok folyamatosan csak "mentés..."-t ír, és nem hajlandó fotózni, videózni, semmit... csak menteni... csak menteni :(
    mivel a kamera app in-build-app, ezért nem tudom uninstallálni, majd reinstallálni, bár kétségtelenül ez lenne a legegyszerűbb és leglogikusabb megoldás.

    kérlek segítsetek, hogy tudnám helyretenni a kamera app-ot, vagy bármilyen egyéb ötletnek örülnék!
    (a Gépház->adatvédelem->kamera részt átnéztem, nincs semmi ami "jogtalanul" használná. volt hogy kikapcsoltam és semmi nem használhatta a kamera app-ot, újraindítottam a telót, és utána visszakapcsoltam. de ez sem segít. alapértelmezett kamera app-ot nem enged váltani. a felhőbe mentést kikapcsoltam-újraindítottam-visszakapcsoltam, semmi. a kamera app-on belül a beállításokban mindent megpróbáltam már másmilyenre állítani, hátha az megszakítja a háttérben "mentést", de semmi. egyfolytában csak "mentés"...

    hálás kösznet előre is!

Új hozzászólás Aktív témák