Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bertiee

    aktív tag

    válasz Taci #103487 üzenetére

    Köszönöm a segítséget! :R Végül is megoldódott, de máshogy. Amit leírtál nekem kissé bonyolult, ezért készítettem Rufusszal egy bootolható pendrájvot, hogy majd újrahúzom a windowst, de nem fogadta el mint bootolható formátumot - valószínűleg rosszul paramétereztem. A biosban kikapcsoltam a fastbootot, gép újraindítva, és bejött a normál bejelentkezés. PIN-el beléptem, és az ATI uninstaller progi ablaka fogadott , hogy indítsam SAFE módban a windowst. Persze nem indítottam úgy.

    Azóta sem tudom mi hozta vissza a normál módot, de az biztos hogy a safe móddal van valami gigszi, mert miután után lejött a 1903-as frissítés, próbáltam egy safe módot hálózati kapcsolattal (F5) és akkor is a korábbi képen látott hálózati kapcsolat nélküli safe mód indult el. Viszont ebből egy egyszerű újraindítással vissza tért normál indításba.

    Ja és egy kis érdekesség. Szívfájdalmam volt, hogy a GTA5 állandóan kifagy a kéz alól vett RX 580-ammal. Néha más játékok is kresseltek, de a GTA 20-60 másodperc játék után mindig. A VGA-ra gyanakodtam és visszasírtam a korábbi Nvidia GTX 950-et, mert azzal soha nem volt baj, tette a dolgát csendesen. A mai próba után egy felugró ablak figyelmeztetett, hogy kevés a virtuális memória. A 8GB RAM mellé min 2000- max 6000 volt beállítva. Átállítottam asz SSD -C meghajtóra min 8000 max 16000 Mb-ot, és lőn csoda, 10 percig reccenés nélkül ment a GTA5. (nem volt több időm próbálni, azért addig :) ) Nem, gondoltam volna, hogy ennyire fontos a virtuális memória mennyisége. Bennem még az maradt meg, hogy annó olvastam, 8 GB ram mellett akár ki is kapcsolható... :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák