Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    XDA-n azt látom hogy most kb Ubuntu 12.10-re vannak átállva a noob proof tutorialok, de Ubuntu 13.04-es is van már. Szerencsére túlléptek a 12.04-en. Ugyebár, annak a GRUB-ja összeveszik a 12.10-ével, és az meg nekem nagyon nem jó.

    Mindent összevetve a következőt találtam ki. Összetákolom a vistámat, aztán lementem az ubuntu 12.10-et amíg nem fáj és tisztán újrahúzom nem fos 12.04-re upgrade-del. Majd leválasztom az utolsó elsődleges partíciót a 2 terás HDD-men. Most az adat NTFS partícióján van 550GB hely. Abból egy 80-90 még tán belefér. Akkor leszek bajban ha sokkal több hely kell EXT4-ben... Egy CM7+CM10.1+3 féle kernel forrása meg tud enni 200gigát... majd kiderül.
    És még erre a baromsághegyre jön az hogy kb 1 hónapja megy egy full üres 80gigás HDD a gépben, ami várja hogy mikor rakom már fel az OSX-et rá :DDD Ugyanis a gépem elvileg kompatibilis.

    Láttok benne elvi hibát valahol?

    Még egy kérdés... Ha ubuntu "elmegy aludni" és a jelszavas képernyőt mutatja, akkor nem megy a torrent kliens? Én ezt vettem észre.

    beállítottam neki hogy kuss felfüggesztés meg jelszókérés, remélem jó lesz

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák