Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Major Major

    senior tag

    válasz #16820480 #24474 üzenetére

    hát az Evolution benne van az üzenetkezelőben, viszont háttérbe nem lehet tenni. illetve annyit, ha beállítod, hogy ne legyen rajta a tálcán, és akkor ha lecsukod akkor nem is fogod látni egyáltalán. nekem külön asztalon van maximalizálva, így látom ha új levél jön, és hamar át is tudok váltani, hogy olvassam.
    de én sem vagyok kibékülve ezzel az új koncepcióval egyébként, a fő bajom, hogy egy csomó plusz klikkelést bevittek a progik kezelésébe. pl. ha evolution levelem jött, először rá kell klikkelnem a borítékra, és ott a lenyíló menüben kiválasztanom az evolutiont, holott semmi más progit nem használok a menüből, így azoknak ott se kéne lenniük. vagy, a legnagyobb fájdalmam, hogy 2 klikkel meg kell nyitni a transmissiont hogy megnézzem a sebességeket, ugyanis tooltip nincs, és nem is lesz. (maga Mark Shuttleworth tette won't fix-re az erről szóló bugomat)
    amúgy valszeg több más progit is integrálni fognak az új értesítési rendszerbe, mondjuk nemtom miért kell ekkorát újítani egy LTS-re, főleg, hogy a Gnome Shell megintcsak valami mást fog használni...

Aktív témák