Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz King Unique #56 üzenetére

    Drága kenyér.... :N

    Az OK, hogy minden létező Wint érintő cikknél/blognál magadnak választott szerény nickedhez méltóan le akarod uralni a topikot feleslegesen túltolt és linkelt hivatkozásokkal agyonnyomott hozzászólásaiddal, de nem értem, miért kell ilyen görcsös habzó toporzékolással nekiugrani mindenkinek, aki nem ájtatosan helyesli, amiket idelapátolsz?

    De emiatt minek is írnék ide? Ami kicsit ledöbbentett, hogy ebben a hsz-edben leírod ezt:

    ...mégis azt használják otthoni és szervezeti szinten is nagy többségében asztali operációs rendszerként évtized óta

    Gyakorlatilag ezt azért mindenki tudja, miért használnak Wint az emberek otthoni gépeken és szervezeteknél is...tényleg ennyire elvakult vagy, hogy azt hiszed, rajtad kívül mindenki fogalmatlan? Ilyenkor normál topiklakók nem tudják, hogy nevetséges vagy vagy szánalmas?

    Neked Logoszférában kéne saját topikot nyitnod, ahol csak magad szólhatsz hozzá mindenhez és válaszolhatnál is magadnak. Ugyanis láthatóan rohadtul zavar, ha mások is leírják véleményüket, főleg ha azokat nem tudod azonnal porba döngölni...de nem értem, miért akarod mindenáron ezt? Szóba kerül más OS? Nahát, ekkora skandallumot, hát hogy merészelik beszennyezni az általad szakváleményezett témát? Jó lenne ezeket a galádokat örökre kizárni minden topikból, mi? :DD Azt elhiszem...

    Szerintem kicsit lazíts és igyál egy jó adag citromfű teát. :K

    béka, higgadalom, jézuska

    (és még csak le se írtam a Linux szót, remélem ezt respektálod...bár formállogikailag az írás címe alapján teljesen logikus, ha az emberek a Linuxot emlegetik) ;)

    Amúgy amit csinálsz, az valamiféle szaktrollkodás, ha ez nem is igazán fedi le a trollkodás definícióját, de azért szerintem érti mindenki. (nem akarnék új kifejezést kreálni bámulatos szaktevékenységdre, ezért ötlöttem ki ezt)

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz jeni #43 üzenetére

    Linux még reklámokban sem látni sem hallani.
    Bemegyek a boltba biztos,hogy nem lesz kirakva szemmagasságba.

    Ööö...ugye ezeket nem komolyan írtad? Ha igen, akkor már nem csak egyik szemem sír, hanem az összes...még a tyúkszemem is! :N

    Minek vicctopik, amikor egész jó Wines írások is születnek!? :D

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz King Unique #99 üzenetére

    :D úgy látom, mindent megbeszéltünk, sajna kibillentél a szakiszerepedből és ilyenkor óvodás módon visszadobálod, amit írtam. ;] Fura látomásaid vannak, igaz, hogy kéretlenül estem be ide, bár nem tudtam, hogy csak kérésre lehet írni bárhová is...de mint írtam, nem foglalkoztam a Linux-szal, az se érdekel, ha bántják, szóba se hoztam a Win-Linux kérdést. Abban igazad lehet, hogy bénán trollkodom, mert hozzád képest mindenki fogalmatlan, ahogy itt is kiderült.

    Lényegében nem is vetted észre, hogy amit írtam, annak semmi köze nem volt semmilyen OS dícsérés-szidáshoz, de a kéretlenül jöttem kitételed is igazolja, amit írtam előző hsz-ben. Ezt külön megköszönöm! :R

    Kb ennyi, tolj csak le minden fogalmatlant a pályáról. ;) Te vagy a király!

    (amúgy aggaszt, hogy emlegeted a kizárásomat, általában azok szokták, akik házmester hajlamúak, de jelents fel, ha ez tesz boldoggá)

    [ Szerkesztve ]

    mennyé' be az ólajtón és ne gyere ki

Új hozzászólás Aktív témák