- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Samsung Galaxy S22 és S22+ - a kis vagány meg a bátyja
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- iPhone topik
- Fotók, videók mobillal
- Android szakmai topik
- Milyen okostelefont vegyek?
- Samsung Galaxy Z Fold6 - ugyanaz, sarkosan fogalmazva
- Felpúposodott egy Galaxy Ring, a Samsung besegített
- D1Rect: Nagy "hülyétkapokazapróktól" topik
- Magga: PLEX: multimédia az egész lakásban
- Geri Bátyó: Agglegénykonyha 7 – Még egy megosztó – de gyors – étel: resztelt máj
- ubyegon2: Airfryer XL XXL forrólevegős sütő gyakorlati tanácsok, ötletek, receptek
- GoodSpeed: Windows 11 - HP Pavilion – 15 cc516nh (2LE41EA) laptopon Intel I3-7100U TPM2.0
-
Mobilarena
Új hozzászólás Aktív témák
-
ioles
csendes tag
válasz
r3dwo0d #14601 üzenetére
Teszteld le, hogy maga a bemenet jó-e a TV-n. (pl: sima másik kábeles DVB-C jó-e) azaz van-e fizikai sérülése a bemenetnek. Ez sokszor kivitelezhetetlen tudom nem áll rendelkezésre másik kábel... (van amikor a port nincs jól az alaplapra forrasztva, hibás a TV, szerelő vagy gari mert rossz a TV).
Másik módja a tesztnek, meglesed a MindigTV csatornatáblát és megnézed melyik MUX-on ad a torony (azaz melyik MHz - megahertzen sugároz a te régiódban azon a tornyon amiről fogni akarod a MindigTV adóit DVB-T és DVB-T2 kódolásban)
Itt lesd meg:
https://mindigtv.hu/segitseg/muszaki-adatok
(legfelső a Frekvencia tábla)
egy Példa Veszprém/Kabhegy / Multiplex-C az 562MHzFogod a TV -n a hangolás menüt, és beadod neki ezt a frekvenciát a manuális hangolásnál, beütöd hogy 562,000 KHz, és Digitális jel legyen kiválasztva.
Az alatta lévő skála a Jelerősség + Jelminőség egyből fel kell ugorjon egy 0-tól különböző szintre (100 / 100 ha jó az antenna).
Ebből egyből látod, hogy a TV-n valami DVB-Tx jellegű SW-es tiltás van mivel látja a jelet, VAGY abszolút semmi. Ha abszolút semmi, akkor "valaki hazudik" ahogy Dr. House mondaná, azaz vagy az antenna nem jó (és vagy annak csatlakozói), vagy a TV-n a panelen a bemenet rossz, hibás.
Egyébként a fenti játék nélkül is kényelmesen kellene fogja a TV, Földfelszíni adó + Digitális kereséssel a DVB-T1 es (Multiplex A és B) csatornáit, teljesen független hogy a "régió" beállítás mi vagy a Service menüben engedve van-e a DVB-T2.
Amire gondolok rossz az Antennád vagy annak elemei VAGY rossz/hibás a TV bemenete VAGY rosszul próbálod a csatornákat behangolni, azaz Nem Földfelszíni (antenna -t választod) és a CSAK Digitális adókat a keresés/hangolás menüben. -
KIZS
aktív tag
válasz
r3dwo0d #10807 üzenetére
"something went wrong", kapcsold át magyarról angolra és működni fog.
100 megás hálózat szvsz minden filmre elegendő, ott valami más gond lesz. Vagy éppen frissít a TV vagy nem jó a lejátszó vagy hálózati hiba. A gyári lejátszó egyébként nálam is akadozott, a vimu és a kodi sose. -
mikrofon
veterán
válasz
r3dwo0d #10807 üzenetére
Szia,
Érdemes kipróbálni a vimu media player-t is. Az egyik legjobb lejátszó erre a TV-re. Sajnos a lan csatlakozó tényleg ilyen lassú mint a legtöbb tv-ben. Usb port is '"csak" 2.0 így a leggyorsabb sebességet 5GHz-es Wi-Fi hálózaton kapod.
Nekem az mx player pl nem kezeli jól a hangsávokat. -
gyűrű
addikt
válasz
r3dwo0d #10807 üzenetére
tedd fel ezt és lesz rendes play stored.
Használj vimu playert az kezeli a feliratokat is, mindent lejátszik és a nast is eléred vele nfs-en is. Kodit hanyagold, mert nem jó a tv-n.. -
Új hozzászólás Aktív témák
- Milyen RAM-ot vegyek?
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Gumi és felni topik
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Soundbar, soundplate, hangprojektor
- PlayStation 5
- Projektor topic
- OpenMediaVault
- Okos Otthon / Smart Home
- Call of Duty: Black Ops 7
- További aktív témák...
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Pro Max 128GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS2107, 100% Akkumulátor
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 9800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- DOKKOLÓ BAZÁR! Lenovo, HP, DELL és egyéb más dokkolók (TELJES SZETTEK)
- DELL 180W töltőket keresek
- HIBÁTLAN iPhone 15 Pro 256GB Natural Titanium -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3507
Állásajánlatok
Cég: Laptopműhely Bt.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest