Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • orion1025

    őstag

    válasz fesii #16167 üzenetére

    Szerinted az normális dolog, hogy felrakattam egy nem olcsó sport dobot, ami néha belevert a hővédőbe? Mikor felhívtam őket az elhozatal után, az volt a válasz, hogy rakjak oda valamit.... Hát bazdmeg... Elnyomták a katitól hátrafelé az egész rendszert, a középdob is bele tudott verni a váltó alagútba. Milyen érdekes, hogy én meg tudtam csinálni otthon is úgy, hogy kényelmesen elfért. Csak ezt rühellem, hogy folyton más után kell dolgoznom a kocsin is, amire nem kevés pénzt adok ki, erre kapok szart, meg csinálhatom magam utána a többit. A műszakira felkészítést (fél évvel előre jeleztem az igényem) is sehogy sem sikerült, előtte egy héttel én baszakodtam vele, bár minden apróságot megcsináltam, egyedül a co2 nem volt az igazi, masba nem lehetett belekötni. Szóval jogosan várja el a fórumtárs, hogy a pénzéért kapjon is valamit, csak sajnos ilyen csöves amatőrök vannak, mint mondjuk az andorék. És az a helyzet, hogy nagyon sok ilyen mutyit látok, hallok, mert telibe szarom emberek vannak. Az pedig még mindig elfogadhatatlan, hogy más kocsijában bagózik valaki, mert én sem szarok oda a konyhád közepére, mert otthon szoktam.

    "...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Új hozzászólás Aktív témák