Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -vitya-

    őstag

    válasz warcat #623 üzenetére

    ja, és ha oda belopakodsz a flottáddal, akkor kapsz haladékot, hogy távozz, akkor odamész a gyárhoz, szétlövöd, és máris minden a tied :) - az egyik legkönnyebb kimenetel

    -=Витя=-

  • BoB

    veterán

    válasz warcat #623 üzenetére

    Töröl

    [ Szerkesztve ]

    You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

  • gabor7th

    addikt

    válasz warcat #623 üzenetére

    Hát gondoltam, hogy valami szörnyűség is várhat a túloldalon úgyhogy építettem előre ennek egy külön flottát, meg nagyon fejlett techem is volt, mert az egyik relic amit megszereztem az a fej az egyik bukott birodalom egykori kedvencétől akik innentől adnak egy kis miniflottát ha aktiválom a relicet. Használtam őket és egy részük megsemmisült, de a roncsuk ott maradt és lett dark matter-es energiaforrásom meg még pár dolog, de ettől függetlenül is próbáltam felkészülni valami szörnyűségre is. Igazi kihívás csak a központi irányító factory volt, de oda se kellett egyenlő nagyságú erő, hogy győzzek, bár igaz baromi erős flotta kellett.

    Viszont abban ahogy egyenként jöttek át számomra nem volt igazi kihívás és az összes többi népség aki szövetségre lépett valakivel boldogult velük vagy egyből vagy némi erőgyűjtés után, csak az egyedül levő birodalmak szereztek brutális sebeket. Amúgy én a lehető legnagyobb pályán játszok.

    A nanit mothership okozott kihívást egy okból, az pedig a szuperfegyvere ami ignorál minden energiapajzsot és páncélt és egyből a hullt támadja. Egy lövéssel egy advanced hull-lal rendelkező Battleshipet is ki tud lőni egy lövéssel ha telibetalálja. Viszont csak gagyi reaktora van, hogy működtesse, tehát nem tudja túl sűrűn használni és egyéb techek is elég gagyik, nagyon kezdetleges a hajtóműve, a pajzsa, az érzékelője; a crusiereket meg lehet enni reggelire, a mothershipek valamivel fejlettebbek.

    Tőlem a galaxys-ban egyetlen egy rendszert se tudtak elvenni, Battleshipeket vesztettem, de ez ellen úgy védekeztem, hogy vettem kisebb hajókat, hogy azokra lődözzön inkább ami elég jól működött és mivel azok nagyobb eséllyel kerülik ki a lövést még jobban túl is élték.

    A számítástechnika új negatív trendjei: ujtechkor.blog.hu

Új hozzászólás Aktív témák