- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- iPhone topik
- Honor 90 - modellalkat
- Új design és okosabb AI: megjött a Galaxy S25 készülékcsalád
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- Szilícium-szén teleppel készül a Galaxy S26
- Mobil flották
- Bemutatkozott a Poco X7 és X7 Pro
- Milyen okostelefont vegyek?
-
Mobilarena
NEM TUDOD, HOGY MI EZ A KÁRTYÁS DOLOG? OLVASD EL EZT!
-
(rögzített hozzászólás)
Vigyázzatok, megint scam/phising oldalakkal próbálkoznak! Ha valaki megkeres, hogy szavazz valamire, ne tedd! Akkor sem, ha régi ismerős keres meg, mert valszeg feltörték a fiókját. Ne is nyisd meg az oldalt, amit belinkel neked!
Pénztárca bemutatók: https://www.youtube.com/playlist?list=PLYQxd5Rbby46cPtVVMQodEGZuxZm7csIo
Új hozzászólás Aktív témák
-
huskydog17
addikt
válasz
csaba951 #38080 üzenetére
Megpróbáltam amit említettél, vagyis, hogy töröltem és újra installáltam (újra le töltöttem) a játékot de az install megnyomása előtt kiválasztottam a német nyelvet. Így is angolul megy a játék. Ugyan nem tudom mi ez az OpenSteamWorks amit linkeltél, de szerintem itt arról lehet szó, hogy valamilyen oknál fogva ennél a játéknál hibásan regisztrálták a nyelveket. Nem ez lenne az első ilyen eset. Bármit csinálok, a játék angolul megy és szerintem azért, mert egyszerűen nincs hozzá német nyelv, nem tud mit aktiválni.
Ellenőrzésképpen kiválasztottam a spanyol nyelvet, amire a kliens egy 48 MB-os csomagot töltött le, ami alapból gyanús volt és igazam lett, a spanyol nyelv gond nélkül megy, de a német nem. Amikor kiválasztottam a német nyelvet alapból gyanús volt, hogy szinte semmit nem töltött le hozzá (kemény 244 KB-ot, ami még felirathoz is kevés). Szerintem azért, mert egyszerűen nincs mit letöltenie, a német nyelv, mint opciós lehetőség szerintem egyszerűen valamilyen hiba (vagy emberi mulasztás) folytán kerülhetett be a rendszerbe, aminek nyomán a Steam a német nyelvet is látja a játéknál, ami valójában nincs is.Legalábbis ez a teóriám, nem tudok más logikus magyarázatot erre. Írjak esetleg a Steam Support-nak hogy mi a rák van most? 2 héten belül talán válaszolnak is.
[ Szerkesztve ]
Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ
Új hozzászólás Aktív témák
//////////////////
Tiltott minden olyan javaslat, tanács, utalás (illetve ezek kérése), ami a digitális disztribútorok által megszabott szabályok, határok, korlátozások kikerülésére irányul. A teljesség igénye nélkül értendőek ez alatt a VPN-es trükközések, hamis vásárlási adatok megadása és társaik.
Nem tiltott ugyanakkor a régió- és egyéb korlátos leárazások, promóciók, akciók stb. ismertetése, az azokról szóló diskurzus, ha ez nem társul a fentebb említett dolgokkal.
Röviden és tömören: nem érdekel senkit, hogy kijátszik-e valaki ilyen-olyan szabályokat, de itt erről semmilyen formában ne essen szó!
//////////////////
Mivel túlságosan sok cserélgetős hozzászólás született a topicban, ezért ennek külön topicot nyitottunk Steam Trade néven. Legyetek szívesek a továbbiakban ezeket ott lebonyolítani, ebből a topicból ugyanis törölni fogjuk őket, vagy extrém esetben akár szankcionálunk is.
//////////////////
Szintén külön topicban zajlik a GameCard-ok csere-beréje: Steam Game Card csere-bere
//////////////////
Nyílt topik a Humble Bundle és társainak is, legyetek szívesek oda fáradni, ha arra felé terelődne a téma: Nagy Bundle topik
- Asszociációs játék. :)
- Audi, Cupra, Seat, Skoda, Volkswagen topik
- Nvidia GPU-k jövője - amit tudni vélünk
- Redmi Note 12 Pro - nem tolták túl
- Vezetékes FEJhallgatók
- Star Trek
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Flip (IPTV, otthoni internet, vezetékes telefon)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Kamionok, fuvarozás, logisztika topik
- További aktív témák...
Állásajánlatok
Cég: Marketing Budget
Város: Budapest