- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- Motorola Edge 50 Neo - az egyensúly gyengesége
- Magisk
- Xiaomi Mi 11 Lite - 4G-vel vagy 5G-vel kéred?
- Fotók, videók mobillal
- Google Pixel topik
- Xiaomi 15 - kicsi telefon nagy energiával
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
SJCAM SJ4000 FullHD Action Cam téma összefoglaló
Új hozzászólás Aktív témák
-
Hunyus
senior tag
-
mm89
őstag
válasz
djDanee #9146 üzenetére
Ez nekem is feltűnt, bár nekem banggoodos fake wifisem van. Azt hittem azért ilyen halk. Nemsoká kész a motoros videó, azon jól hallani a különbséget.
Bár most elakadtam, AVS video editorban csinálom a videót, de amikor produce ra nyomok és csináltatnám a videót, akkor csak 26 másodpercnyi anyagot ment el... -
GeryGreyhoun
tag
válasz
djDanee #9146 üzenetére
Miután vevőm jelezte ugyanezt a hibát és kipróbáltam, én is ezt tapasztaltam: -16dB a maximális jelszint, videóvágóban normalizálva kicsit jobb a helyzet, persze ez a háttérzajt is erősíti, úgyhogy csodát nem lehet várni tőle.
A vízálló tok logikus, hiszen légmentesen zár, ha a levegő bemenne (ami a hangrezgéseket továbbítja) akkor víz is be tudna
Wifi nélkülivel nem próbáltam még, mondjuk engem nem is annyira izgat a dolog, mert úgyis le szoktam venni a hangot és zenét keverek a videókra. Megnéztem viszont az SJ5000+ hangsávját, az már sokkal jobb, fejpántra szerelve is tisztán hallani a beszédet, tehát ha a hangrögzítés is fontos szempont, akkor jobban ajánlom az 5000 Plus-t (csak powerbankot és/vagy minimum 2-3 darab tartalék akkut vigyél hozzá...)
(Egyébként Disneyland-ben, hullámvasúton, fejpántra szerelt SJ5000 Plus-szal készült az a videó, amit épp vágok, akit érdekel, este vagy holnap az SJ5000 topikba kiteszem)
Új hozzászólás Aktív témák
- Samsung Galaxy Buds3 Pro - szárat eresztettek a babok
- OLED TV topic
- Samsung Galaxy S25 Ultra - titán keret, acélos teljesítmény
- Google Pixel 8a - kis telefon kis késéssel
- Autós topik látogatók beszélgetős, offolós topikja
- Milyen TV-t vegyek?
- CURVE - "All your cards in one." Minden bankkártyád egyben.
- NTFS, exFAT, FAT32 – Melyiket válaszd és miért?
- Napelem
- Motoros topic
- További aktív témák...
- Telefon felvásárlás!! iPhone 16/iPhone 16 Plus/iPhone 16 Pro/iPhone 16 Pro Max
- 15,6" Dell Latitude laptopok: E6540, E5550, E5570, 5580, 5590, 5500, 5501, 5510/ SZÁMLA + GARANCIA
- Honor Pad X8a 64GB Wifi,1 év Garancia
- Akciós dokkolók, Lenovo Legion Pro 7 RTX 4080/4090 laptopok, licencek, antivírusok
- Apple iPhone 14 128GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft
Város: Budapest