Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bencom ™

    őstag

    válasz remington2 #5518 üzenetére

    A ruha ltx-én az éjjellátós részt kell átírni good-ra (mert asszem van a nightvision_bad = zöld, és a nightvision_good = kék, valahogy így lesz benne)
    A futást meg úgy lehet megoldani, hogy valami sprint=true-ra kell átírni az eredetileg false-ot, fejből nem tudom, de elég értelemszerűen vannak megadva, könnyű módosítgatni.

    Én mikor játszottam, akkor ilyeneket írtam át, hogy a gauss ne 1.1-et sebezzen hanem pl 8-at. Ez azért nem cheat, mert sosem használtam gauss-t :DDD Viszont az ellen igen, és ha eltalálták, akár a kislábujjamat is, meghaltam emiatt. Vagy pl a vintarnak a sebzését nem, de a lökés-erejét átírtam, így ha eltaláltam valakit, ugyanannyi eséllyel halt meg, csak mellé még az elesés helyett hátrarepült vagy 5 métert :DDD Illetve a golyó sebességével lehet játszani, bár azt nem írtam át, ha alacsony a sebesség, akkor jobban esik a golyó, és fölé kell célozni, ha gyorsabb, akkor pont oda kell célozni, ahová lőni akarsz. De mondom, nincs előttem, így fejből nem tudom mi hol van, viszont nagyon könnyű megtalálni.

    Ui.: a legnagyobb cheat-em a játékban eddig az volt, hogy a vintorez 10-es tárját 25-ösre bővítettem, és picit lecsökkentettem a lőszerének a súlyát, mivel a dragunov-hoz szvsz sokkal nehezebb golyó kell, mint a vintorezhez, a játékban viszont pont hogy a vintorezé volt sokkal nehezebb, így azt lecsökkentettem egy kicsivel. Ja meg a gyorstüzelő (egyedi) AK-nak a tárját 30-ról 60-ra írtam, mert ha már egyedi, meg gyorstüzelő, akkor legyen az.

    szerk.: Medvelászló: pls a smilei sormintákat, és a nagybetűs sorokat hanyagold, illetve a mondat végére elég 1, max 3 írásjel. Ez vonatkozik a pontokra, a felkiáltójelekre, és a kérdőjelekre is. Köszi.

    [ Szerkesztve ]

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz remington2 #5518 üzenetére

    bemész a items.ltx be, ott lesz az exo_outfit vagy valami hasonló, és a max weight vagy micsoda sor (észre fogod venni, magáól értetődik) értékét visszaveszed 40ről 20ra.

    OLben én a leírás és funkciók inkonzesztenciáját javítottam, avagy ha az ellenfél fut exoban, akkor énis. és ha javított az az exo, akkor igenis legyen be jó night vision. meg 2.0 alatt a trader.ltxeket írtam át a végigjátszás után, de az egész egyszerűen embertelenül nehéz lett.

    CSben 500kiló cuccal futkostam, de ott olyan szinten cheatelt az AI (wallhackos autofejlövéses n00bok...), hogy a dolgot indokoltnak éreztem.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák