Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • VinoRosso

    veterán

    válasz Bencom ™ #4071 üzenetére

    nah most néztem nekem sincs benne 1,5ös patchel. Arra már nem emlékszem, hogy 1,4-el szedték e ki belőle, de 1.001-ban vagy 1.003-ban benne volt mert tavaly nyáron ezekkel játszottam, és akkor olvastam. Úgyhogy screenshotot sajna nem tok csinálni róla, de aki nem hiszi tegye fel ezeket a patcheket, és benne lesz. Csak annyiban másak az új patchek, hogy ezekből gondolom kiszedték azokat a dolgokat, amik kikerültek a gammából, mint pl a gyilkosok frakció( lehet hogy 1.003-ban még benne volt, mert ha jól emlékszem azzal játszottam tavaly nyáron, és akkor volt ez az eset, amikor felgyorsult az idő, és a 1.003es mentések ha jól tom nem is működnek 1.004-el, szal ott lehetett, valami nagyobb mértékű átalakítás ). Mind1, a magyarosítás string tábláiban megtaláltam az anomália leírását, és úgy volt ahogy emlékeztem rá:

    </string>
    <string id="enc_zone_anomalies_time">
    <text>Egy igazi csoda ez az anomália: néhány méteres körben az idő jelentősen
    lelassul. Úgy néz ki, hogy nincs negatív hatással az emberi egészségre. Habár az Időgépből nehéz kijutni, érdekes módon a Mama Gyöngyének - egy műtárgy, ami az anomália közepében található - eltávolításával a jelenség megszűntethető.</text>
    </string>

    A fájl neve: string_table_enc_zone.xml

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák