Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz frame>24 #1244 üzenetére

    yantarban a doki ad el sniper lőszert....

    valaki elmagyarázná, hogy a vége mi a fenét jelent? :F vannak valami képernyők (egyik cowboy bebop epizód, ill az 1984 jutott róla eszembe), ott van strelok, de hová tűntek a többiek. és ami a legfontosabb: Lebedevvel beszélunk szerintem a real endingeknél az SoC végén. akkor ő most hogy kerül a clear sky parancsnokságának élére? miért lövi a clear sky és a monolit egymást, ha lebedev a CS illetve a concisness vezetője volt. Strelok nem Clear Skyos? hogy kerülünk az első udvarból hirtelen a hátsóba CNPPben?

    ja, limanszk végén az átjáró a point of no return. tehát ha valami cucc még kell, előtte vissza a bázisra...

    az utolsó két fegyver idegesítő, főleg a natos, hogy folyamatosan arra vált, pedig az uppolt grozához képest nulla.

    így a végére a dizájnereknek hatalmas gratula jár, az új pályák kivétel nélkül zseniálisak. a láthatatlan kerítésekért dádá jár.

    látszik az ötletek garmadája, az energia amit belefektettek, de az egész így összképben eléggé fura.

    3/10. 5 újrakezdés, minden bugos, ami csak van, kiegyensúlyozatlan, gyönyörű, eszméletlenül hangulatos, amikor épp működik, akkor eszméletlenül élvezetes, egyébként meg élvezhetetlen és idegbajt kaptam tőle. és nagyon átment akciójátékba a vége, bár az még működött is. valamint megkapná a leggyengébb utolsó pálya címet, ha nem lett volna HL2ep1 és HL2ep2... (utóbbi nálam a tavalyi év citromdíjasa lett volna, ha a pro street nem múlja alul a kvázi végigvihetetlensége és totál elrontott rágógumi AIje miatt... az EP1 a megjelenés évében citromdíjat kapott tőlem).

    citromdjjat pedig fájó szívvel, de megússza. mert amikor viszont éppen minden működött, akkor nagyon élveztem. na majd pár patch múlva talán előveszem... vagy sem. gondolkodtam egy gyűjtői berendelésén, talán ha kiirtják a bugokat, akkor be is nevezek egyre... de abban már az SoCnek is min ugyanennyi érdeme lesz.

    viszont a csalódás megvolt.

    ownz: le kell venni ott a nehézséget, úgy átvihető. mondom, ne használd a másik átjárót, mert működésképtelen mentést okoz.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák