Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz Aarpok #18611 üzenetére

    Nos, kozben visszatoltottem egy regebbi allast, azt amikor a jutalmat kell felvegyuk a monolittol.
    Utanna osszeszedtem Furge fegyveret, ugyanott megtalaltam a Gauss pisztoly doksijat, utanna elmentem az X8as laborba.Az volt az elvem, hogy ha valakit lelovok, nem veszek el semmit.
    Ha meg muszaj volt felvenni valamit (gauss pisztoly, a dokumentuma stb) az adott helyen elmentettem az allast, es kileptem a menube, es ugyanazt visszatoltottem.Ezt megcsinaltam minden fontosabb, vagy jobb targynal, es nem akadt ki.
    Utoljara kinyirtam a zsoldost es az osszekotot, felvettem a piros kartyat, es ott sem akadt ki.
    Na gondoltam, elmegyek a tudos szajrejaert, akit a vizparton talalunk a kikotonel.
    A cuccai kozott van egy zold exo, Vasilisk, penz, X akarhanyas labor papirja, es egy tudos gazalarc.
    Amint ezeket felvettem, mentettem, es a jatek kiakadt. Most vagy a Vasilisk, vagy a tudos sisakja lesz a ludas.Holnap kiprobalom, de ha lesz idom, akkor meg ma.

    UI : eszrevettem, hogy van nalad olyan monolitos keszulek, ami az agyat nem engedi 90% ala menni psi tamadas eseten.Amikor kiserletezgettem a jutalmas dobozokkal, ha ezt a ketyeret valasztottam, akkor kifagyott, ugy emlekszem. Lam szabadulj meg tole, pl tedd az ujrahasznosito dobozba, aludj egyet, majd mentsd el, es ugyanakkor toltsd is vissza az allast, lam mukodik-e ?
    Egyszoval, ha felveszel valamit, mentesz, toltesz, akkor latod a LOG alapjan, hogy azzal a targgyal hiba van valamiert, probalgasd a dolgokat, kar lenne abbahagyni...

    UI2 : ha a LOGban Out of memory hiba van palyaatkelesnel, akkor az auto mentes betoltheto, nincs semmi gubanc...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák