Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Antonius1978

    addikt

    válasz ViZion #16070 üzenetére

    A sullyal nem lesz semmi gondod, en mondom.
    Ugyanis kapsz egy Iranytu nevu kepzodmenyt, ami +70 kg sulycipelest biztosit.Aztan meg egy Aranyhal ha jol emlekeszem, +12 kilo - ezt valami kuldetesert kapod, es egyet talalhatsz a detektorral a sulinal is.
    Azt a golyoallo mellenyt, amivel alapbol kezdesz, azt meg 100 kiloig lehet felfejleszteni, vagy ilyesmi, ugyhogy olyan 192 kilo cuccot cipelhetsz, hacsak le nem csereled valami masra, azzal meg nem tudsz annyi mindent cipelni...parat kiprobaltam...
    En is az automata fegyverekkel szeretek lovoldozni, de sajnos a mutansok ellen a soretes hatekonyabb...

    A jatek vege : az atomeromuhoz kell eljuss, es azon pedig Monolitosok vedik a vegso kuldetes targyat.Gauss puskakkal :)
    Amugy azonban ujra vegigjatszom, kivancsi vagyok Vintorezzel le tudom-e szedni oket ugyanugy mint a Barett-el.
    Es lesz ott egyeb nyalanksag is, mutanshordak, mindenfele fajtabol.

    DODOPEK : az igert kepeket beteszem ide, amint lesz kedvem oket kuldetes szerint szetvalogatni.Most egyelore nincs, mert olvasok :)
    Amugy a New Vegas engem is erdekel, mert meg nem jatszodtam vele, es ha le is van forditva, akkor meg jobban erdekel...

    UI : nalam a DirectX10-re tevesevel tokeletesen mukodott minden....

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák