Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • twine

    addikt

    válasz Maximum1 #49 üzenetére

    Igen ez(yoobao) valóban jó választás lehet,,,legjobb tudomásom szerint a minősége megegyezik a tesztelt Xiaomival...
    CSak nem egy árkategóriában játszanak....némi túlzással gyakorlatilag a duplája árban...
    Persze az "azonnalt" mindig meg kellet fizetni! :)

    A cikkhez:
    Én a második xiaomit rendelem,,az első a 10400-as volt, és annyira szeretem, hogy be is rendeltem az 5000-est is...
    Ez utóbbi jó lesz a zsbembe, mert vékony, lapos kényelmes,,az előbbi meg bárhova...
    Hogy őszinte legyek telefonhoz soha nem volt szükségem rá, mert a a készülékem kibirja a napi bioritmusomat...a gyereknek vettem egy quadcoptert, és gondoltam a "játszótéren" jó lesz majd tölteni a cuccost, ha lemerül...
    Mióta megjött, a fali töltőt alig használtam...mindig a powerbankról töltöm a telefonom, mert igy fel tudom kapni és átvinni a másik szobába, az emeletre ,,este is kényelmesebb erről tölteni a mint a faliról NEKEM....most nem magyarázom el miért...
    Szóval én inkább ezt töltöm egyszer, majd (majdnem)4x vele a telefont...
    és mivel akár 2 A-el is képes tölteni, ugyanolyan sebességgel tölti a telefont mint a fali töltő...
    védelmek garmadája.....Egyszóval kva jó....főleg amenyniért az USD erősödése előtt lehetett venni...
    Mindenki azt vesz amit akar... :R :R De a személyes véleményem, hogy egyszerűen nem érdemes mást venni..:
    ÁR/ÉRTÉK/MINŐSÉG bajnok :K

    [ Szerkesztve ]

  • bigapu

    tag

    válasz Maximum1 #49 üzenetére

    akkor már inkább ez előreutalásnál ingyen posta. és ez tuti eredeti
    és tolja rendesen :)

    [ Szerkesztve ]

    mást lát a szem, és mást az ész, a látvány csalfa, és lépre mész

Új hozzászólás Aktív témák