- iPhone topik
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- Nem lesz Xiaomi 16
- Milyen okostelefont vegyek?
- Merész dizájn és új teleobjektív az iPhone 17 Pro mobilokban
- Rossz iPhone-t másol a OnePlus
- EarFun Air Pro 4 - a cél a csúcs
- Samsung Galaxy S23 Ultra - non plus ultra
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
-
Mobilarena
Tartalom:
1. Telefon összesítõ, B20 hiánya, Telekom B20-as térkép (Köszönet Korisnak)
2. Bootloader nyitás, hivatalos ROM telepítés, TWRP, EU ROM
3. Multirom telepítése zárt Bootloader esetén
4. Hibák és javításai
5. Hardbrick
6. Magyar nyelv
7. Ajánlott kiegészítõk
8. Fényképezés MI MAX-szel (Köszönet Krammerernek)
9. ROM linkek gyûjteménye a teljesség igénye nélkül
10. Lockscreen resetelés TWRP-bõl (Köszönet OberMotznak)
11. MAX visszaállítása eladás elõtt (Köszönet Milestone2-nek)
12. MIUI téma testreszabása
13. Camera2 API engedélyezés (Köszönet Pistike1985-nek)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#71562240
törölt tag
A fene essen belé, nem sikerül telepítenem a Global developer ROM-ot EDL módban. Azért essen belé a fene, mert olyan ponton akadok el (és akad el a Flash Tool), ahol nem kéne, ahol valami bárgyúságot nem veszek észre. Pedig a telefon csatlakoztatása EDL-ben gond nélkül megtörténik, gond nélkül felismeri a Flash Tool az eszközt (COM10-nek írja), csak a flashelést nem tudom elindítani, mert hibaüzenettel megakad, miszerint ilyen-olyan okok miatt nem jó a flashelésre kiválasztott fájl.
A ROM .zipjének kicsomagolása után próbálkozom mindennel, hogy akkor mit is másoljak a C-re, azt hogyan nevezzem, mit is válasszak ki, hogy a Flash utasításra ne azt írja ki a Flash Tool, hogy nem jó a telepítésre kiválasztott fájl (neve, elérési útja, ángya térde kalácsa..., akármilye).
Olvasom futo leírását, olvasom a MIUI Fórum leírását is, és nem jövök rá, hogy mit hogyan kéne csinálnom, hogy a Flash Tool elfogadja a fashelésre kijelölt fájlt, mint flashelésre való fájlt.
Tehát kicsomagolom a ROM .zip-jét, na és onnan mi van? Kapok egy mappa- és fájlhalmazt, ahol nem tudom, hogy melyikkel kezdjek micsodát. Van boot.img is persze, na de akkor mi van? Bármit csinálok, bármit kiválasztok, nem indul el a fashelés. A MIUI Fórum leírása alapján odáig jutottam az ötletelésben, hogy a kicsomagolt .zip részeit beletettem egy mappába, azt a mappát átneveztem a .zip fájl nevére, áttettem a C-re, és kiválasztottam a mappát flashelésre, de így se jó - ez már többedik kín ötletem volt. A leírásból látszik, hogy valami megfelelő nevű fájlt vagy mappát kéne kiválasztanom, de hiába próbálkozom, sehogy se megfelelő.
"c. A letöltött fájlt tömörítsük ki és másoljuk a C meghajtó gyökerébe. (...) e. A "Browse"-ra kattintva keressük meg és válasszuk ki a C meghajtóra kicsomagolt ROM mappát." Jelen esetben miből áll a "kicsomagolt ROM mappa", amit a C-re másolok?
"4. Unzip the fastboot rom ; 5. Run the XiaoMiFlash as administrator. Click on select and point it to the root folder of the unzipped fastboot rom. e.g. C:\fastboot_rom_folder_name. After that on the bottom right, check on "clean all" options." Gondolom, hogy ezt csinálom, de hiába.
Kicsomagolom a ROM .zipjét. Kapok egy halmazt. Azzal mit kezdjek?
Mit rontok el? - ha egyáltalán.
Köszi.
Új hozzászólás Aktív témák
- iPhone topik
- Témázgatunk, témázgatunk!? ... avagy mutasd az Android homescreened!
- Milyen TV-t vegyek?
- Vivo X200 FE – fenséges méret
- Napelem
- Apple iPhone 16 - ígéretek földje
- The Division 2 (PC, XO, PS4)
- Kerékpárosok, bringások ide!
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Nem lesz Xiaomi 16
- További aktív témák...
- EMESE! 16napot futott! MacBook Pro 16 i7-9750H 16GB RAM 512GB SSD RX 5300M 1 év garancia
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 5 7600X 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Lenovo ThinkPad L16 Gen 1 - 16" WUXGA IPS - Ultra 5 135U - 16GB - 512GB - Win11 - 2,5 év gari
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone i5 14400F 32/64GB RAM RTX 5060 Ti 8GB GAMER PC termékbeszámítással
- GYÖNYÖRŰ iPhone 11 Pro 256GB Midnight Green - 1 ÉV GARANCIA, Kártyafüggetlen, 95% Akkumulátor,MS2148
Állásajánlatok
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest
Cég: CAMERA-PRO Hungary Kft.
Város: Budapest