Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Abysmal #54 üzenetére

    ehhez annyit szeretnék hozzáfűni, hogy igazad van, ellenben ez tényleg ritka eset, hogy valami ennyire pörgesse a procit, ezért írtam általános használatot (illetve példát is rá, hogy nálam mit jelent).
    a másik dolog, hogy egy erősebb procit nem tudna/kellene ennyire pörgetni az adott programnak, mert a nagyobb számításkapacitása miatt a gyorsabb hardver előbb végez a számításokkal, tehát többet van idle állapotban, amikor ugye kevesebbet fogyaszt. illetve úgy általában a teljesítmény/fogyasztás aránya jobb az újabb, kisebb csíkszélességen gyártott chipeknek.

    erdoke: nyivlán ezért került két magos soc a szifonba is, és nyilván ezért hallani sok usertől, hogy a frissítésekkel egyre lassabb lesz :) majd ha WP-be is belekerül az összes funkció, amit mondjuk az ios vagy a droid most tud, akkor megnézzük, hogy milyen faszányosan gyors.
    nekem is valami culv van a laptopomban, azt hittem elég lesz win7 alá, hát nem. szégyenteljesen lassú a rendszer néha, egy live mail megnyitása úgy fél perc, aztán új levél írására még olyan 10 másodperc körül kell várjak. wlm kontaktlista előtérbe hozása is csak másodpercek kérdése... pedig ezek a házon belüli programok. ja, alaptelepítés, minden legális természetesen, és semmilyen bloatware nincs fent.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák