Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    válasz Parallaxis #179 üzenetére

    Nem értek egyet. Érdemes ezt más szemszögből nézni. Ha valaki kritizál egy márkát, az közel sem biztos hogy azért teszi, mert ez a divat.

    Számomra sokkal hitelesebb egy olyan ember szájából hallani a kritikákat, aki már több millió Forintot hagyott az ominózus vállalatnál. Nagyon ritka az olyan ember, aki ha kiad valamiért egy rakat pénzt, és utána ki meri mondani azt, hogy az szar, vagy ha nem is szar, akkor reálisan meg tudja határozni azt, hogy mik azok, amik nagyon jó dolgok az adott eszközben és mik amik nem sikerültek túl jól, majd ez alapján tud mérlegelni, hogy most akkor ez megérte-e a kiadott pénzt, vagy sem és azt sem fél kijelenteni, hogy nem. A legtöbb ember nem csak mással, hanem saját magával is inkább megpróbálja elhitetni, hogy de márpedig milyen rohadt jó minden, még ha ez nem is igaz.

    Elmondja a videóban, hogy jelenleg mik a problémák az Apple háza táján és a legszomorúbb az, hogy teljesen igaza van mindenben. Azt is elmondja, hogy ő miért marad ezen a platformon és ezek olyan érvek, amivel egy szerintem normális értékrendű ember szintén tud azonosulni, valamint azt is mondja, hogy közel sem biztos, hogy bármi más jobban működne ugyanazon körülmények között, de az Apple saját magának a kannibalizálása már kezd eldurvulni. És ez az, ami szintén egy baromi fontos mondat. Lehet, hogy még mindig jobban működik, mint bármi más, de önmagához képest rosszabbul teljesítenek a termékeik és ez a gond.

    Egyébként szerintem még Kínán kívül sok dolgot fel lehet hozni sajnos, ami indokolhatja a visszaesést, de szerintem felesleges ebbe belemenni.

    Lényeg, hogy számomra hitelesebb Csaba, Tech2 Laci, vagy akár a Hyp-R, vagy említhetném saját magam is, mint mondjuk AnonimInc, aki azonnal nekiállt megvédeni a haza becsületét. Az ő érvei közt is vannak helytállóak, de túlzásba vitte.

Új hozzászólás Aktív témák