Hirdetés
- Jövő héten indul a Xiaomi kameraforradalma
- Csonkítás áldozata lett a nemzetközi Redmi Note 15 Pro+
- Nem rejtegetik tovább a Redmi Note 15 Pro és 15 Pro 5G globális verzióját sem
- Akciófigyelő: December 24-ig tart az Ulefone karácsonyi leárazása
- Bemutatta a Xiaomi a Redmi Note 15 és Note 15 5G globális változatát
- Poco F8 Ultra – forrónaci
- Fél perc csend, majd világra jön egy Magic8 Pro
- Samsung Galaxy A17 5G – megint 16
- Apple iPhone 17 Pro Max – fennsík
- Magisk
- Vivo X200 Pro - a kétszázát!
- Mobilinternet EU-n kívül, eSIM adatcsomagok használata
- Huawei P20 Pro - profit csinál minden fotósból
- One mobilszolgáltatások
- Minden a BlackBerry telefonokról és rendszerről
Új hozzászólás Aktív témák
-
sb
veterán
Mert ki használ Clearvideo HD-t? Embert nem láttam még.
De ez a többi gyártó képjavítóira is igaz. HTPC topicban legalábbis nem találkoztam még olyannal akinek nem első dolga sikítva kikapcsolni a driveres képjavítókat.
szerk: Akinek meg mondjuk custom rendererre fája foga egy madvr-t be tud izzítani. Még egy Pentiumban lévő HD Graphicson is elkaristol egész jó beállításokkal. Persze nem maxon.
Használtam G2020-at HTPC-nek, ott a 24p hiánya volt gázos, de Haswellnél ezzel már nincs gond. Szvsz teljesen jók HTPC célra. Ill. még egy hiányosság - ha szükség van rá: a 3D.
3D-n kívül kb. bármire jók a Pentiumok. 3D-re pedig elvileg az i3. Ezen kívül persze elég overkill cpu erőben és árban egy HTPC-be. Fogyasztásban nyilván egy Bay Trail jobb (és van benne 3D is!) de azért ezek sem rosszak. Bár a Haswellek csúcsfogyasztása sajnos megnőtt kicsit. Ivy-nál nekem a G2020 alulfeszelve 31W-ból elvolt Prime95 alatt is. Filmezés közben 10% terheléssel meg ugye a közelében sem volt ennek sem.
Alulfeszelés nélkül volt 35W konnektornál a komplett gép (asszem HDD-vel). -
Amacs
aktív tag
De ez miben szokott megnyilvánulni, mármint az, hogy nincs clear video hd? Vagyis mikor nyújt harmatos teljesítményt? Értetlenkedésnek tűnhet a kérdésem, de komolyan érdekel milyen alkalmazásban milyen előnyt jelent, miven haswell celeront használok, és idáig bármilyen fhd tartalmat játszott is le, semmilyen rendellenességet nem tapasztaltam vele.
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 Mini 128GB Black-1 ÉV GARANCIA -Kártyafüggetlen, MS4206, 100% Akksi
- Apple iPhone 12 64GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- BESZÁMÍTÁS! Gigabyte B650M R5 7600X 32GB DDR5 512GB SSD RX 6900XT 16GB Zalman Z1 PLUS NZXT 850W
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RX 9070 16GB GAMER PC termékbeszámítással
- Asus PN50 mini pc /Ryzen 5 4500U(6 mag)/8GB/250GB/WIN11 PRO/
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest




