Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • saelin

    veterán

    válasz 30z.Samu #1 üzenetére

    A xenoverse-t tök fun játszani. Nekem az első része megvan és vagy 30-40 órám simán volt benne. Már maga a tudat, hogy a saját harcosodat rakod össze... :D

    Én szívesebben látnék ezen a vonalon több játékot, vagy jöhetne már egy xenoverse 3.

    "It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz 30z.Samu #13 üzenetére

    Hát, ha Cell sagáig, akkor tovább is, mert azt a felénél már jól elkúrták és a vége ratyi. Amilyen jól építkeztek, ezekkel az androidokkal és classic monster horror klisékkel, olyan béna lett a lezárás. Ahoz képest a Frieza saga egy mestermű.

    Egyébként nagyon várom a játékot, és remélem tényleg PC-re is megjelenik.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • Plazmacucci

    félisten

    válasz 30z.Samu #15 üzenetére

    Nem fogunk összeveszni, én is nagyon szeretem a sorozatot. A Kai meg kifejezetten jó fillerek nélkül.
    Alig várom a játékot.

    Vissza kell vinnem pár kazettát.

  • carl18

    addikt

    válasz 30z.Samu #15 üzenetére

    Hát tény a Boo Saga érdekesen kezdett, a 200 résznél azt akartál hogy Gohan veszi át Goku szerepét. De Mivel a rajongok annyira imádták Goku-t ezért kénytelenek voltak vissza hozni. Azért a Boo Saga alatt is voltak jó jelenetek, Majin Vegeta VS Goku SSJ2 azért felejthetetlen volt.+ Itt elég szépen el is száltak a harci erőkkel :D

    Itt volt elsőnek fúzió, Majin boo azért kemény ellenfél volt tudott regenerálódni és mások erejét is magába tudta olvasztani. Valamilyen téren Cell is tudta ezt valamilyen téren, De Boo mindent magába olvasztot ami él és mozog. Az összes Z-harcos Goku-n és Vegatán kívül magába olvasztotta+a Földön lévő összes embert.
    Gohan Boo azért volt ilyen erős, De Vegito még ezt is lelépta potara fúzióval.

    Szerintem azért a Z még hozta amit kellet neki, inkább azzal van a baj hogy a Super talán túlságosan cenzurált.
    Már vér nincs benne + én úgy érzem hogy a Super túl rövid. Itt egy harc van hogy 2-3 percig se tart.
    A másik gond hogy a harci erők is elég elcseszettek, Mystic Gohan formája egy SSJ3 formával érhet fel kb, a Superbe meg Goku még a Kék forma kaioken is bevette ellene.
    De Az is vicces volt Krillin edzett 2 hetett és Goku ellene is benyomta a kéket......Ilyenkor már úgy éreztem akik ezt gyártják tisztába sincsenek mekkora köztük a különbség.

    Mikor Cell elérte a tökéletes formáján Trunks és Kuririn teljes erőből támadott de olyan erős volt cell nem is érezte az ütéseiket. A Superből ez hiányzik hogy lehessen érezni Goku se véletlen edzett évekig. Kuririn ember + évekig nem is edzett. Goku alapformája ellen se nagyon kéne tudnia helyt állnia.
    [link] Jól szemléltete akkoriban hogy mekkora különbség volt két karakter között. De Trunks jövőjében Roshi is mondta bárcsak Goku még élnek, és hogy ö nem bírna el a robotokkal. Azért a Z-ban az erő szintek terén még volt Logika, Superbe meg mindenkit oda raknak harcolni hiába van neki 300-as harci ereje.

    Talán ép ez a baj hogy Kuririn mondjuk rendelkezik 1,5 millió egységgel Goku meg Base formába is 1 milliárdal ha a Z fejlődését nézzük. Számításaim szerint a piros isten forma legalább 50-100X is erősebb lehet mint a SSJ3-as forma. A kék meg 10X is erősebb mint a piros isten forma, Jiren vs Goku harcnál ez bebizonyosodott. Kicsit hosszúra sikeredett de sajnos ilyen egy rajongó :D :DD

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák