Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Fryskitt

    addikt

    válasz Tikakukac #29 üzenetére

    Válasszuk ketté: a sufnituning szerelők egy jó része átver, gyárit ígér és nem azt kapsz, ez egyértelműen utángyártott szar kategória és nem kell. Nyilván szar lesz a végeredmény és nincs garancia stb.
    A másik, ha szakszervíz ajánl választást az eredeti és a gyárival identikus alkatrész között, és a szerelésre és működésre garanciát is vállal, akkor megfontolnám.
    Harmadik lehetőség, ha az ezeréves harcjárművet viszem a sarki szervizeshez, akkor meg nyilván bármi jó, csak menjen.
    Orvosi műszerekben vagyok inkább jártas, nem szeretnéd, ha nem abszolút tökéletes lenne, hidd el :).

    viktorhu: Az olajcsere azért picit más, nem kimondott hardware elem, de igen, nem szeretném ha a sarko csinálnák, mert esetleg nem az lesz benne, aminek benne kell lennie és megy a füstbe a motor. Tudom, ugyanez szakszervizben is lehet, lásd Toyota botrány, de egyrészt erre nehéz készülni, másrészt ha buknak, ott azért mégiscsak lesz valamiféle kártérítés. Sarki műhelyben meg max, "bocs főnök, csak spórolni akartam magának" vagy egyszerűen megbök a konyhakéssel, ha reklamálok, vérmérséklettől függően.

    Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

Új hozzászólás Aktív témák