- Motorola Edge 60 és Edge 60 Pro - és a vas?
- Samsung Galaxy S24 Ultra - ha működik, ne változtass!
- Brutál akkuval érkeztek az Ulefone X16 modellek
- Betiltották a Pixel 7-et Japánban
- 200 megapixeles zoomkamerát sem kap az S26 Ultra?
- Android alkalmazások - szoftver kibeszélő topik
- Fotók, videók mobillal
- Magisk
- Xiaomi 13T és 13T Pro - nincs tétlenkedés
- Szinte csak formaság: bemutatkozott a Pixel 6 és Pixel 6 Pro
Új hozzászólás Aktív témák
-
-
Dester31
tag
Az érvelésed ott hibás, hogy teljesen tökmindegy, hogy új korában mennyiért lehetett kapni. Az én 29 éves autómat újkorában hétmillióért lehetett kapni Magyarországon, 1992-ben. Az inflációt hozzáigazítva, ha lehetne most is kapni újonnan, kétlem, hogy ezt vennéd, és nem egy új tervezésű autót ugyanannyiért.
Erősen sarkít a példa persze, de az a lényeg, hogy egy adott pillanatban mik közül és milyen áron tudsz válogatni, újonnan.Itt egy friss adat, LG BX (tehát egy évvel újabb széria), 580e Ft a minimálár és ráadásul nem egy noname dzsunkatronic boltban. De OLED, képátló ugyanaz. Kétéves modell? Igen. De még mindig lepipálja képminőségben az akármilyen nem OLED technológián alapuló tévéket, legyen az mikroLED vagy QLED vagy kvantumpontos LCD, vagy akármi más.
Tegyük fel, hogy a TCL tévéje mától kapható ugyanezen az áron, bruttó összeg, Magyarországon. Nem kérdés, melyiket venném, ha a képminőség számít, mikroLED ide vagy oda. És szerintem - bocs - hülye, vak vagy minimum önmaga ellensége, aki másképp vélekedik (kivéve, ha tényleg egész álló nap bekapcsolva van a tévé ugyanazon az adón, de szvsz erre a célra fölösleges 600e-ért tévét venni amúgy is).
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- Canon EOS DSLR topic
- DOOM - The Dark Ages
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 9***(X) "Zen 5" (AM5)
- Motoros topic
- Luck Dragon: Asszociációs játék. :)
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- Viccrovat
- One otthoni szolgáltatások (TV, internet, telefon)
- Anime filmek és sorozatok
- The Crew sorozat
- További aktív témák...
- Olcsó Laptop! Dell Latitude 7280. I5 7300U / 8GB DDR4 / 256GB SSD
- VÉGKIÁRUSÍTÁS - REFURBISHED - HP Elite / ZBook Thunderbolt 3 docking station
- Samsung Galaxy S23 Plus 256 GB Kártyafüggetlen 1Év Garanciával
- Telefon felvásárlás!! Xiaomi Redmi Note 12, Xiaomi Redmi Note 12 Pro, Xiaomi Redmi Note 12 Pro+
- Dymo LabelWriter 400 - Hőpapíros címkenyomtató
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest